Lista ocen Mitsubishi Colt V (65) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bosslog
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Kierowca i pasażer z przodu mogą dowolnie ustawić siedlisko. Z tyłu mało miejsca. Podróż w 3 osoby na tylnej kanapie do zniesienia.
~archimod
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
kierowca i pasażer obok mają wygodnie, na tylnej kanapie mogą pomieścić się 2 dorosłe osoby średniego wzrostu na krótkich odcinkach
~Oleńka
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Jest naprawde duzo miejsca, szczególnie z przodu. Samochodzik jest szeroki więc kazdy ma sporo swojej przestrzeni, takze z tyłu
~okjarek@o2.pl
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
przednie siedzenia sa ok., ale z tylu siedziska sa bardzo niskie jak caly samochod wiec nawet niscy pasazerowie maja nie podparte uda
~świeżak
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
jak na razie wszyscy się mieszczą, na tylnych siedzeniach można się rozłożyć.. sprawdzałem :)
~Sognom
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
jak dla mnie przestrzeni wystarczy, 3 pasażerów też nie narzeka, ale z czwartym w długie trasy to ciasnota
~vermade
Hatchback 1.6 i 90KM 66kW
Auto z przeznaczeniem dla dwoch osob. Z przodu miejsca nie brakuje nawet pasazerowi o niecalych 2m.
~Marts
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Przestrzeń z przodu jest bardzo dobra jednak dla dorosłych pasażerów z tyłu jest trochę ciasno.
~szczepen13
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
nie jest to auto rodzinne wiec nie ma co mowic o exstra przestrzeni ale mi spokojnie wystarcza.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Colt V
7,3
~woytek77
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Mam 180 cm wzrostu - miejsca aż nadto. Na tyle troche ciaśniej ale w piątke da się jeździć.