Ocena kierowcy - Mitsubishi Colt V

Yogers, 13 lat temu
Silnik 1.3 i 75KM 55kW
Rok produkcji 1997
Mitsubishi Colt V 1.3 i 75KM 55kW 1996-2003 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik i jego osiągi.
Karoseria : Gnijące podłużnice z tyłu. Wymaga napraw blacharskich. Częsta usterka.
Układ elektryczny : Padające cewki i aparaty zapłonowe. Ja nie miałem ale słyszałem, że to częsta usterka.
Kilka minusów nie może przyćmić wielu plusów.
Elastyczności to on nie ma :) Ale za kulturę pracy wysoka ocena się należy !
Nie zwróciłem uwagi na jej pracę więc chyba jest dobrze ;)
Mam oponki 195 55 r16 ... Prowadzi się wprost rewelacyjnie!
Widać wszystko dookoła auta. Przestronna szyba przednia, duże szyby boczne oraz tylne. Żadnych problemów z parkowaniem nawet w ciasnych miejscach.
Wszystkie przełączniki są na swoich miejscach. Wszystkie guziki działają ładnie, płynnie. Schowki przestronne, oświetlenie wystarczające.
Ogrzewanie w zimie - super! Klimatyzacja latem - chłodzi bardzo szybko i mocno. Niestety klimatyzacja zabiera odczuwalnie dużo mocy silnikowi.
Z przodu rewelacja. Auto jest szerokie i kierowca z pasażerem ma sporo miejsca. Nieco gorzej jest z tyłu, szczególnie jeśli kierowca ma dość mocno odsunięty fotel.
Nie oszukujmy się. Wyciszenie jest słabe. Nie \"przeciętne\" - słabe. Słychać pracę silnika oraz pracę zawieszanie - nawet jeśli jest w bardzo dobrej kondycji.
Jeżeli przestać by patrzeć na suche liczby: 75KM ZA spalanie (6,8,10) (trasa, miasto, miasto+korki+zima) A zacząć patrzeć na osiągi: Jazda do 3,5tys obr (czasem do 4-4,5), za (6,8,10)/100km To robi się naprawdę interesująco.
Za stosunkowo nie wielkie pieniądze można otrzymać naprawdę - solidnie wykonany - z dobrym silnikiem - ze świetnymi osiągami - wygodny - dobrze wyposażony - świetnie się prowadzący - świetnie wyglądający samochód.
Jedyna rzecz do której można się tutaj przyczepić to: - zwijacze pasów - z czasem działają słabiej i nie zwijają szybko pasów.
Poważne usterki: - wyciek z klimatyzacji - gnijące podłużnice tylne Słyszałem jeszcze o - padające cewki i aparaty zapłonowe To nie dużo jak na 13letnie auto !!!!!!!!!!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i 75KM 55kW [l/100km]

7,9