Lista ocen Mitsubishi Colt VI Hatchback 1.3 i 16V 95KM 70kW 2004-2008 (57) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Hatchback 1.3 i 16V 95KM 70kW
Tutaj jest w porządku, ale bez szaleństw. To nie jest BMW. W moim modelu jest tzw. Pakiet bezpieczeństwa co daje dodatkowo kurtyny powietrzne, tarcze hamulcowe z tyłu, oraz system stabilizacji toru jazdy bez możliwości wyłączenia. Jeden mały przycisk nie kosztuje dużo, a pozwala nam się w zimie pobawić na śniegu, jednak brak czegoś takiego tutaj. Zawieszenie w okolicy 0 stopni wydaje różne dziwne dźwięki ( jest oryginalne i nie ma luzów ).
~flea
Hatchback 1.3 i 16V 95KM 70kW
Tutaj same plusy. Co prawda twardy, ale w zamian trzyma się drogi super. Systemy stabilizujące jazdę już kilka razy mnie uratowały, także mogę potwierdzić że działają:)Niedawno miałem przegląd, i po 90tyś nie było czego robić przy układzie jezdnym.. Tutaj duży plus.
~SamSam
Hatchback 1.3 i 16V 95KM 70kW
Na 205/45 prowadzi się zaskakująco dobrze jak na \"napompowanego matiza\", a komfort??? Cóż, nawet na 175/65 go nie ma... Niestety również takie coś jak wygłuszenie pracy elementów zawieszenia tu nie występuje.
~Piotr.S.
Hatchback 1.3 i 16V 95KM 70kW
Powyżej 100 km /h zaczyna "myszkować". Trzeba pilnować kierownicy! "Koreańczyki" sprzed 20 lat zachowywały się lepiej, "prowadziły sie same". O prawdziwych Japończykach nie wspomnę. Stanowczo za mały prześwit jak na "dziki kraj"
~Kast
Hatchback 1.3 i 16V 95KM 70kW
Głośne zawieszenie(amorki ponad 60-70%, zero luzów). W lato mam 205/45 r16, więc trzyma się drogi, ale trochę gorzej tłumi, (szczególnie przejazd przez tory) niż na 175/70 r 14, na których jeżdżę zimą.
~Czarek
Hatchback 1.3 i 16V 95KM 70kW
Colt jak na dość wysoki samochód ma tendencje do przechylania się w zakrętach, jednak sprawnie reaguje na ruchy kierownicą i pozwala precyzyjnie manewrować w mieście.
~Grzesiek-Kraków
Hatchback 1.3 i 16V 95KM 70kW
Potwierdzam swe poprzednie słowa Colt klei się do szosy nie jest ani za miękki ani za twardy.Prowadzi się idealnie nawet na\"białych\"drogach,z którymi mam dość często do czynienia.
~jasten
Hatchback 1.3 i 16V 95KM 70kW
Bridgestone Turanza ER30 prod. polskiej to totalny złom którego szanująca się firma nie powinna montować, a założone natychmiast wymienić. Importerze MMC Car Poland to wstyd!
~Krzysztof
Hatchback 1.3 i 16V 95KM 70kW
Układ jezdny w mieście pozwala na sprawne manewrowanie, a na drogach szybkiego ruchu jest wystarczająco sztywny, aby auto pewnie się prowadziło.
~berQ
Hatchback 1.3 i 16V 95KM 70kW
Twardy, mało komfortowy, typowo miejski. Wszędzie się zmieścisz i zawrocisz a do tego trzyma się zakrętów jak gokart (opony nisko profilowe)
Mitsubishi Colt VI Hatchback