Ocena kierowcy - Mitsubishi Colt VII Hatchback 3d

Sławek, 6 lat temu
Silnik 1.1 DOHC 75KM 55kW
Rok produkcji 2009
Mitsubishi Colt VII Hatchback 3d 1.1 DOHC 75KM 55kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Niektórym sie nie podoba uważają ze jest brzydki ja uważam ze jest -niedocenianym samochodem.Jeżdzę głownie po mieście i 75 KM wystarcza do spokojnej jazdy i czasem do szybszego przemieszczenia sie leciałem 160km/ h
Bezawaryjny silnik to juz mój drugi colt z tym samym silnikiem nie miałem zadnych problemów od wymiany do wymiany zawsze na syntetyku
W poprzednim colcie z 2005 r trochę haczyły biegi po regulacji cięgirnek problem z niknął w drugim z 2009 od roku nic ale to moze byc pieta achillesowa tego modelu
Bardzo dobrze sie prowadzi mocne chamulce trzeba uważac przy gwaltownym chamowaniu czy nie wjedzie Tobie ktos w bagaznik zawieszenie pancerne ani w tamtym ani wtym colcie nie robilem nic w zawieszeniu a zrobilem 50000 poprzednim a tym na razie 25000
Jedynie co trzeba zwrócic uwagę to na słupek szeroki przedni ktory moze zasłaniac nam widok
Wszystko pod ręką nie mam sie czego doczepic
Bez zastrzezeń
wszyscy znajomi co jezdzili ze mną byli zdziwieni że w tym samochodzie jest tak duzo miejsca mam 184 cm wzrostu i swobodnie siedzę a na siedzeniu pasażera osoba powyżej 185 cm swobodnie prostuje nogi
Mogł by byc lepiej wyciszony-jedyne w tym samochodzie co moze obnizyc ocene tego auta jak to trzycylindrówka
koszty to wymiana oleju i klocków czyli prawie zadne
szukałem samochodu za 15000 zł kupiłem colta poniewaz w tym przedziale cenowym mam auto z 2009 roku pierwsza rejstracja 2010 i wolalem postawic na sprawdzony samochod ktorym juz jezdzilem pare lat temu
spalona żarowka

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.1 DOHC 75KM 55kW [l/100km]