Oceny Mitsubishi Colt VII Hatchback 5d 1.3 Cleartec MIVEC 95KM 70kW 2008-2011

Mitsubishi Colt VII Hatchback 5d 1.3 Cleartec MIVEC 95KM 70kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Mitsubishi Colt VII Hatchback 5d 1.3 Cleartec MIVEC 95KM 70kW 2008-2011

~Gogan1
Hatchback 5d 1.3 Cleartec MIVEC 95KM 70kW
Przejechałem ponad 100 tys. km w ciągu 10 lat, więc mogę coś o aucie powiedzieć. Kupiłem m.in. ze względu małą awaryjność i się nie zawiodłem. Wymiana klocków co 30-40 tyś., tarcze po 70 tyś. i po 110 tyś tarcze z zaciskami na tylnej osi. Po 100 tyś. jeszcze łożysko piasty, wydech i łączniki stabilizatora (naprawa z usługą 170 zł w 2021 r.!). To niewiele jak na 12-letni samochód. Części dostępne i tanie. Akumulator dopiero po 10 latach (na...
~Karina
Hatchback 5d 1.3 Cleartec MIVEC 95KM 70kW
Jeżdżę autem od nowości (8 lat). Niezawodne, nigdy nic się nie zepsuło. Regularnie serwisowany, raz wymieniane klocki hamulcowe. Auto w miarę dynamiczne, na trasie trzeba redukować bieg, aby poczuć moc. Mały bagażnik, ale wózek (odpowiednio złożony) się mieści. Siedzi się wyżej, wygodnie się wkłada maluchy do fotelików. Dla matki - polecam. Dość wygodne siedzenie, mąż jeździ toyotą verso i często pożycza moje auto, bo wygodniej mu się siedzi.
3,7
~youtube.com/user/minecaftwewekpl
Hatchback 5d 1.3 Cleartec MIVEC 95KM 70kW
Autko przyjazne, dobre do przyciśnięcia na prostej, ale 160 km/h to maksymalna prędkość. Do tego pojawiają się dosyć częste awarie komputera pokładowego. Czasami są problemy z 1,2,3,4,5 i R(biegi), ale można śmiało powiedzieć, że ten samochód może bez najmniejszego problemu spełnia normy 3-osobowej rodziny i nawet mógłby być uznany za auto roku 2014 !!!!!
~traper77
Hatchback 5d 1.3 Cleartec MIVEC 95KM 70kW
Mam wersją z automatyczną skrzynią biegów - kupowana z myślą o żonie (wiadomo dlaczego). Autko naprawdę mnie zaskoczyło in plus. Silnik nawet dość dynamiczny jak na taką pojemność, z automatem sprawdza się całkiem dobrze, chociaż mnie troszkę denerwuje zbyt długa jazda na jedynce, zwłaszcza kiedy prowadzi żona :-)).
~nie jestem właścicielem, często tego auta używam
Hatchback 5d 1.3 Cleartec MIVEC 95KM 70kW
Zwinny, lekki, plastikowy w środku. Dużo miejsca. Ekonomiczny. Może nie najlepiej wyciszony. Moim zdaniem super auto o naprawdę ciekawym wyglądzie.
~millennium2
Hatchback 5d 1.3 Cleartec MIVEC 95KM 70kW
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Colt VII Hatchback 5d 1.3 Cleartec MIVEC 95KM 70kW
7,9
~millennium2