Oceny Mitsubishi Eclipse I 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW 1990-1995

Mitsubishi Eclipse I 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW 1990-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Eclipse I 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW 1990-1995

~set@nexia.pl
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Jesli ktoś szuka sportowego samochodu nadajacego sie do codziennej oksploatacji to eclipse jest doskonały. Mocny silnik na turbinie lubiący wysokie obroty który można dość łatwo wzmocnić o kilkadziesiąt nowych koni. Zawieszenie, które sprawia że samochód jedzie jak przyklejony do jezdni nawet bez obniżenia zawieszenia, szczególnie polecam napęd na 4 koła. Bagaznik az za duży, miejsce wewnatrz dla 2 osób + 2 dzieci wystarczy w zupełności. To że...
~nes
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
co tu mowić ,kultowe coupe ktore niestety staje sie powoli, w wielu przypadkach własnoscia wiesniaka z nad rzeki ktory bezczesci to auto juz samym posiadaniem go. SZkoda bo to zaj...ste autko jak za ta kase . PS.karkom i pustakom proponuje pozostac przy calibrze i bmw
~MATi18(L)
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Auto jest bardzo piękne i jego wygląd jest agresywny !!! Unikatowy wygląd i nieprzecietne osiągi 7,9 do setki 230km/h maks ja osobiście wycisnąłęm 8,8s i 200km/h dalej niecisnąłem bo niemiałem serca !!! Wspaniale sie jezdzi jest ich mało i każdy sie za nim ogląda szczególnie podoba sie młodym panią!!! Najlepiej wygląda w czarnym kolorze takim jak ja mam wersja Diamond (amerykańska) osobiście polecam mocniejszy silnik 2.0T (220km) dla tych...
~M.P.
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Auto bardzo dobre , typowe coupe 2 + 2 ze średnim bagażem , lub 2 + naprade dużo tobołów . Niezawodne , szybkie , dostarcza dużo wrażeń przy czym sprawdza sie w codziennej eksploatacji . Ma charakter i robi wrażenie mimo swojego wieku.
4,1
~Piotr
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Klipi jest świetny i tyle. Może nie igła, ale nadrabia resztą. Silnik bez zastrzeżeń, jak umiesz go wykorzystać to uśmiech na twarzy gwarantowany. Wnętrze jak dla mnie bajka, niepowatrzalne, wygodne, z dobrej klasy materiałów. Nietuzinkowy wygląd i charakter. Gorąco polecam, jeżeli priorytetem nie jest spalanie na poziomie 5l oraz ponadprzeciętna pakowność:)
3,2
~siwy
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
co do skrzyni to kiszka,silnik nie powiem nawet bez turbo jak go wrzucic na 5-6tys/obr. to idzie spoko,czuc wgniecenie w fotelik i to nie slabo.co do foteli to wygoda zajebista z przodu oczywiscie,bo tyl to tylko dla dzieci.
3,4
~pa3
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
samochod prezentuje sie bardzo dobrze, ale... bezawaryjnosc nie jest jego najlepsza cecha, rzeczy ktore przeszedlmoj "misio" - wymiana pierscieni, sprzegla, koncowek drazkow, czesc skrzyni biegow, czujnik abs
~leoul@wp.pl
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Świetny samochód sportowy dla 2 osób. Nadaje się zarówno do dużych prędkości, zabaw z poślizgami na placykach i miejskich ściganek:). Naprawdę niezawodny o ile jest dobrze utrzymany. Przede wszystkim wersja z turbo dysponuje naprawdę świetnym momentem obrotowym i niezłym kopem. Moim zdanie jedno z ładniejszych coupe
3,7
~Artur kisielisodd@tenbit.pl
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
Jestem zadowolony. Auto o rewelacyjnym wygladzie, niesamowitych wrazeniach z jazdy (moze by sie przydalo troche wiecej mocy, ale sie o to postaram juz sam). Chcialem bo mi sie podobalo, mam i sie ciesze, dlatego ocena nie mogla byc inna.
~malingm@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 i 16V 4WD Turbo 192KM 141kW
ogólnie jestem zadowolony z samochodu zwłaszcza że udało mi się go kupić dosć tanio.Spełnia swoje zastosowanie - samochodu sportowego dostarczającego wrażeń z jazdy bo o to chodzi.Dlatego denerwują mnie opinie że pali dużo albo że mało miejsca z tyłu albo częsci drogie...jak ktos chce żeby palił mało i miał dużo??miejsca z tyłu to niech sobie kupi daewo matiz a nie samochód...:)))