Oceny Mitsubishi Galant VI Hatchback 1.8 90KM 66kW 1987-1992

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Mitsubishi Galant VI Hatchback 1.8 90KM 66kW 1987-1992

~Krzyżak mitsubishifan@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Nigdy mnie nie zawiódł. Jeździ się wygodnie, tanio i bezpiecznie. Jak na auto z tego roku sprawuje się rewelacyjnie. Ponadto ma taki wygląd, że nie można go z niczym pomylić. Jest rzadko spotykane, nie trzeba tuningować, bo i tak się wyróżnia :) Nawet ceny części nie są wygórowane - np. termostat kupiłem za 21 PLN. W zasadzie dokucza tylko brak jakiejkolwiek literatury po polsku. Na szczęście mam instrukcję obsługi po niemiecku i dużo...
~Grzegorz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
To na prawdę bardzo przyjemne auto.Polecam każdemu kto nie chce wydać dużo pieniędzy , a ceni sobie wygodną jazdę.
~MitsuFan
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Przejechalem 15tys km w niecaly rok z czego 14tys na gazie. Zero jakichkolwiek problemow/awarii. Pomimo dojrzalego juz wieku auto doskonale. Kolejny zakup to moze byc tylko kolejny Galant.
~djvega@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Najlepsze autko na świecie duże mało pali tylko mogło by być szybsze. A cześci wcale nie są drogie poprostu trzeba wiedziec gdzie je kupowac aaby było taniej. Ogólnie bez zastrzeżeń.
~andrzej pomorze
kupiłem 5 letniego,jeżdze 9lat imam nadzieje na jesze 5
~Cyryl Stanisławski
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Autko bardzo miłe. Wymaga terminowych przeglądów i dobrym materiałów (oleje, filtry itp.)

Mitsubishi Galant VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~toperek1977
~mobilmarek@yahoo.ie
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Zagazowany nie szaleje, ale jak jeździmy na benzynce jest naprawdę dobrze. Jak na tą pojemność moc nie powala, ale czy jadę sam, czy z 4 osobami, prawie nie czuć różnicy. Bardzo ładny dźwięk pracy. (Silnik)
~mariusz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
sporadycznie nie chce wskoczyc bieg wsteczny i wtedy trzeba wrzucic jedynke i znowu wsteczny i jest ok (Skrzynia biegów)
~wac
Hatchback 1.8 90KM 66kW
silnik chodzi na benzynie jak i na gazie jak przysłowiowa pszczółka :D (Silnik)
Mitsubishi Galant VI Hatchback