Ocena kierowcy - Mitsubishi Galant VII Hatchback

niki_ala, 13 lat temu
Silnik 1.8 GLSI 126KM 93kW
Rok produkcji 1993
Mitsubishi Galant VII Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW 1992-1997 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik pięknie działający, aż się nie chce z nigo wychodzić. POprostu kochałam ten samochód. Dynamika tego auta i muzyka silnika jest niesamowita, aż się chce powidzieć KOCHAM CIĘ!!!
Karoseria : rdza na nadkolach
Inne : skrzynia biegów do wymiany
Kocham ten samochód i nigdy bym go niezamieniła na inny. Niestety jakiś bardzo inteligentny człowiek wiechał we mnie na rondzie Skodą Superb i samochód według rzeczoznawców nie jest wart naprawy :(, ale kupiłam sobie za odszkodowanie takiego samego:)
Niestety Mitsubishi ma to do siebie, że skrzynia biegów nie działa idealnie i w moim przypadku została wymieniona bo cykanie skrzyni zaczęło mnie denerwować.
Cudnie
Niestety przy łukach, czy skrętach w lewo jest strasznie kiepska widoczność przez szeroki słupek przy szybie.
Nie narzekam
wiele mijsca, jak wsiadłam do Lanosa koleżanki to dostałam klaustrofobii, a mąż jak wsiadł do Malucha to poczuł się jak w puszce
to jednak Mitsubishi lat dawniejszych a nie BMW 5 z 96r
Więcej niż w Mitsubishi Carismie, ale jednak jest większy, oraz jak na tą klasę jest naprawdę dobrze.
Nic lepszego nie widziałam w tej cenie:)
Jednak samochód ma swój wiek, ale żadne usterki tak naprawdę nie były uciążliwe. Samochód mi nigdy nie stanął kiedy nie trzeba i zawsze ruszył kiedy chciałam. KOCHAM GO!
poszła mi uszczelka pod głowicą, możliwe, że ze starości, musiałam wymienić skrzynie biegów, rdza na nadkolach lecz z łatwością naprawiona, niedziałający centralny zamek ale na ten wiek i tak jest super. Wahacz miałam jeden do wymiany i tuleje, oraz kable pod maską,a pozatym nic przez całe 4 lata.
Mitsubishi Galant VII Hatchback