Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Mitsubishi Galant VII

Mitsubishi Galant VII - Oceń swoje auto

Oceny Mitsubishi Galant VII– wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Najnowsze oceny Mitsubishi Galant VII

~Marcin
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Mitsubishi Galant VII
Auto piękne, tanie, niezniszczalne, mało popularne:) Czego więcej można chcieć? Może silnik 2,0 -2,5l V6 ale tylko gdyby napędzał tylne koła;) Gdzieś tam daleko są jakieś 4x4 ale ja nie widziałem..
~Thomas7819
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Mitsubishi Galant VII
Generalnie bardzo udane auto. Wygodne, , mocny silnik. Bardzo dobre na trase, wystarczajaco szybki, a przy tym nie jest zbyt paliwozerny. Pomimo, ze auto ma juz swoje lata, ale wciaz moze sie podobac. Jesli tylko trafi sie bezwypadkowy egzemplarz dobrze utrzymany i serwisowany na biezaco nie bedzie sprawial klopotu. Jeden minus niestety to korozja przedniej czesci w okolicach kolumn zawieszenia (tylko tam).
~Architekt
Sedan 2.0 GLSI 4x4 137KM 101kW
Mitsubishi Galant VII
Fantastyczny samochód wyprzedzający swoje czasy. Zamieniłbym go tylko na Galant-a VI generacji ale trzeba by przełożyć napęd 4x4 bo nie spotkałem jeszcze takowego "rekina" 1997r-...
~Heban
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Mitsubishi Galant VII
Dobrze że auto przez laików widziane jako zwykłe okazuje się doskonałe. Utajona i wyciszona elegancja:D To lubię. No i niezawodność!
~luban
Mitsubishi Galant VII
ten samochód szczególnie z tym silnikiem ma charakter i dlatego choć jest kilka wad nie zamieniłbym go na żaden podobno solidniejszy ale bez wyrazu np.VW
~Dzinks
Mitsubishi Galant VII
Polecam samochód osobom chcącym wyróżnić się z tłumu. Bardzo ciekawa linia nadwozia. Duży bagażnik, komfortowy w jeździe
3,3
~Jaro
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Mitsubishi Galant VII
Nie polecam. Dodatkowo każdy kto chce kupić ten japoński szajs to niech zobaczą na necie crasch test galanta-tragedia.
~dodaj
Mitsubishi Galant VII
Doskonały samochód dla młodego moto-zapaleńca jak i dla rodziny - w płeni spełni oczekiwania.
~diapazon
Sedan 1.8 116KM 85kW
Mitsubishi Galant VII
Duża przyjemność z jazdy, auto rzadko spotykane na naszych drogach-przez co zauważane. Nietypowy wygląd,komfort wnętrza,świetne silniki... To auto ma charakter:-)
~niki_ala
Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW
Mitsubishi Galant VII
cudowny nieprzeciętny samochód dla ludzi, którzy kochają szybkość, wielkość, dynamiszność Samochód który jest naprawdę nieawaryjny. Do końca świata i o jeszcze jeden dzień dłużej zawsze Galant, to jest już mój drugi:)