Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Mitsubishi Galant VII

~niki_ala
Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW
Mitsubishi Galant VII
cudowny nieprzeciętny samochód dla ludzi, którzy kochają szybkość, wielkość, dynamiszność Samochód który jest naprawdę nieawaryjny. Do końca świata i o jeszcze jeden dzień dłużej zawsze Galant, to jest już mój drugi:)
~niki_ala
Hatchback 1.8 GLSI 126KM 93kW
Mitsubishi Galant VII
Kocham ten samochód i nigdy bym go niezamieniła na inny. Niestety jakiś bardzo inteligentny człowiek wiechał we mnie na rondzie Skodą Superb i samochód według rzeczoznawców nie jest wart naprawy :(, ale kupiłam sobie za odszkodowanie takiego samego:)
~makroserwis@o2.pl
Sedan 1.8 GLSI 126KM 93kW
Mitsubishi Galant VII
Jestem zadowolony z tego samochodu i raczej pojeżdżę nim jeszcze kilka lat. Oszczędny, wygodny i bezawaryjny.
~Michcik
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Mitsubishi Galant VII
Samochód idelany. Kupując trzeba mieć pewność, że niebył bity, naprawiany. Niestety Galant uszkodzony, potrafi psuć się non stop.

Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VII

11,5
~czarny
Hatchback 1.8 116KM 85kW
Mitsubishi Galant VII
Polecam! Fajna furka za rozsądne pieniądze napewno lepsza od niemieckiej konkurencji.
~luban
Hatchback 2.0 V6-24 150KM 110kW
Mitsubishi Galant VII
ten samochód szczególnie z tym silnikiem ma charakter i dlatego choć jest kilka wad nie zamieniłbym go na żaden podobno solidniejszy ale bez wyrazu np.VW
~CostaBrava
Hatchback 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Mitsubishi Galant VII
Całkiem fajne i komfortowe auto rodzinne ze sportową sylwetką i ekonomicznym silnikiem, za cenę 6000 - 8000 zł można kupić naprawdę fajny model. Galanta można kupić już od 4500 i z niewielkim wkładem jeździć śmiało. Zapytam - co kupimy z takim wyposażeniem silnikiem diesla itd. za 4500 zł - zezłomowanego przez 12 właścicieli Golfa III ? :D Śmiech. Stereotyp o japoncach że drogie to już przeszłość. Polecam roczniki 1993-1994.
~typowyuser
Hatchback 2.5 V6-24 4x4 170KM 125kW
Mitsubishi Galant VII
Technika z dawnych lat, a niekiedy dzisiejsze auta są słabiej wyposażone
~Thomas7819
Sedan 2.0 V6-24 150KM 110kW
Mitsubishi Galant VII
Generalnie bardzo udane auto. Wygodne, , mocny silnik. Bardzo dobre na trase, wystarczajaco szybki, a przy tym nie jest zbyt paliwozerny. Pomimo, ze auto ma juz swoje lata, ale wciaz moze sie podobac. Jesli tylko trafi sie bezwypadkowy egzemplarz dobrze utrzymany i serwisowany na biezaco nie bedzie sprawial klopotu. Jeden minus niestety to korozja przedniej czesci w okolicach kolumn zawieszenia (tylko tam).
~Zdołowany
Sedan 2.0 GLSTD 90KM 66kW
Mitsubishi Galant VII
odradzam.kupa złomu.trzeba zarabiać 10000 miesięcznie żeby na niego wyrobić.

AUTOCENTRUM.PL S.A.