Ocena kierowcy - Mitsubishi Galant VII Hatchback

jonio@o2.pl, 16 lat temu
Silnik 2.5 V6-24 4x4 170KM 125kW
Rok produkcji 1997
Mitsubishi Galant VII Hatchback 2.5 V6-24 4x4 170KM 125kW 1992-1997 - Oceń swoje auto
Silnik : to jest cos piekngo :) mocna V6 o pieknym pomruku. Bardzo elastyczna i ekonomiczna jak na swoje rozmiary i mozliwosci!
Jesli ktos szuka dobrze wyposazonego (moj np. ma klimatonic, 4 poduchy, kontrole trakcji, pelna elektryke, tempomat, podgrzewane fotele itp itd) i MOCNEGO auta, ktore ie spali chorych ilosci paliwa to nic innego w tej cenie nie znajdzie. JA szukalem auta 2 miesiace - ogladalem passaty b5, nissany primera (te nissany to fajne autka alegalant jednak stoi polke wyzej), vectry, omegi, c-klasse, bmw e39 (wszystkie kombi) i niestety kazdy ma cos negatwnego co zdecydowalo ze wybor padl na miśka - i nie zaluje! jest piekny, jezdzi rewelacyjnie a poczucie komfortyu jest ogromne. Czesci ponoc drogie ale jak sie trafi zadbany egzemplarz to bedzie sluzyl dlugo i bezawaryjnie. POLECAM !
Silniczek niesamowicie elastyczny, ma bardzo mocny dol wiec nie tzreba gowysoko kręcic - przez co i spalanie nie jes duze, spokojnie mozna przejechac przez cale mistao na jednym biegu, bez jakiegos wycia itp..
skrzynia jest ciasna, kwestia tego co kto lubi
autko swietnie trzyam sie drogi, zawieszenie swietnie tlumi nierownosci co jest szczegolnie istotne na naszych pieknych drogah...
mam kombi - zadnych problemow
w zimie nie wiem bo jeszcze nei jezdzilem - a klimka jest uper na dzisiejsze upaly :) regulacja co 0.5 topnia pozwala ustawic optymalna temerature w aucie
lux! duza limuzynka! wczesniej mialem accorda i bylo ciasniej - zwlaszcza z tylu (miejsca na nogi bylo malo..)
to duzy plus autka! swietnie wytlmione, dopiero przy przekroczeniu 160 robi sie glosno. Choc szczerze powiem, ze silnik mruczy tak pieknie, ze czasem zaluje ze za slabo go slychac :)
od patu dni mam zalozona sekwencje. Na benzynie w miescie z klima non stop palil srednio 11,3 litra - co na taki silnik i kombi jest moim zdaniem rewelacyjnym wynikiem, zwlaszcze, ze accord 2.0 z 93go palil 12-13. Na trasie okolo 9,5 (jezdze szybko). NA gazie za krotko jezdze zeby sie wypowiedziec - na pewno pali z 1,5 wiecej ale dokladnie bede mogl napisac za jakis miesiac. Ceny? Straszyli mnie, ze wszystko takie drogie tylko, ze ja w nim jeszcze nic nie robilem :) Wiec nie wiem :) Moze i drozsze czesci ale autko mniej awaryjne - w koncu japonczyk..
to ogromny plus - nowoczesne, luksusowe autko w naprawde rozsadnej cenie! Lepiej kupic 2-3lata starsze JAPONSKIE auto wyzszej klasy niz nowszego gniota bez serca. Tak samo zrobiem wczesniej z honda - jezdzilem nia bezawaryjnei 2 ata gdy ludzie, ktoyrzy sie smiali ze taki stare autko kupuje, repelowali co chwile swoje 6 lat mlodsze ople czy fordy... :)
bardzo luxusowo wyposazone autko i z niczym nie mam problemow.
nie stwierdzono.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 V6-24 4x4 170KM 125kW [l/100km]