Ocena kierowcy - Mitsubishi Galant VIII Sedan

Promatti, 10 lat temu
Silnik 2.5 24V 163KM 120kW
Rok produkcji 2000
Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.5 24V 163KM 120kW 1996-2006 - Oceń swoje auto
Silnik : Niesamowity dźwięk dynamiczny idealny dla mojego stylu jazdy.
Karoseria : tylne nadkola
Auto było moim marzeniem, a wiemy jak to z nimi jest człowiek ma wielkie oczekiwania. W moim przypadku po zakupie auta dokonałem natychmiastowych zmian części eksploatacyjnych które ulegają wyczerpaniu i obecnie jestem szczęśliwym posiadaczem Miśka, który odzwierciedla mi moje uczucia :)
Wcześniej jeździłem Espero 1.6. 110KM i Lanosem 1.5 98KM, więc obecny ślinik V6 160KM robi na mnie niesamowite wrażenie i jest dla mnie idealnym rozwiązaniem.
zgrzytająca 2 bieg to mankament tych Galantów, a brakująca 6 to smutna kropka nad i, aczkolwiek mimo tego przypadłość Japończyków i wysokich obrotów daje kilka plusów.
ciżęko mi tu jest coś powiedzieć auto prowadzi mi się bardzo dobrze i nie spotkałem się z jakimiś usterkami promień skrętu jest wystarczający jest dobrze :)
Widoczność jest dobra, duży tył może na początku sprawiać problemy przy parkowaniu ale można się do tego przyzwyczaic.
No Galant kusi aby deptac, aczkolwiek przy spokojnej jeździe można osiągać dobre wyniki zarówno w trasie jak i mieście.
Działa dobrze nie miałem nigdy zaparowanych szyb, także spełnia swoją rolę tak jak powinien. Klimatyzacja automatyczna bardzo prosta a jej automatyka odzwierciedla za chcianą temperaturę idealnie.
Jestem szczupłym człowiekiem i mam dużo przestrzeni dla siebie, ale nie słyszałem od moich pasażerów żeby odczuwali jakiś dyskomfort podróżowania.
Tutaj nie jest najlepiej w aucie jest dosyć głośnawo można powiedzieć że troszkę lepiej niż w A4 z podobnych lat :)
Auto jest tanie w utrzymaniu, ceny części są bardzo dobre porównywalne do najbardziej pożądanych niemiecki autek któe tak lubimy sprowadzać jak passaty czy audi a4.
Bardzo dobre. Jestem młodym człowiekiem zaraz po studiach i jestem mega usatysfakcjonowany z kosztów jakie ponoszę za utrzymanie Miśka zarówno jeśli chodzi o spalanie jak i części.
Drobne usterki spowodowane wiekiem auta ( biegiem lat) takie jak na przykład szwankujący zegarek czy otwieranie klapy bagażnika z kluczyka który się zacina kiedy się go nie używa.
Tylne nadkola zachodzące rdzą to chyba największa wada tego autka, po za tym zgrzytający drugi bieg,

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 24V 163KM 120kW [l/100km]

12,0