Dodaj swoją ocenę

Mitsubishi Galant VIII - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Galant VIII

~Karol
Mitsubishi Galant VIII
Elegancki samochód z agresywnym designem , wyróżnia się spośród zwolenników niemieckiej technologii POLECAM
~Adamas
Kombi 2.4 GDI 150KM 110kW
Mitsubishi Galant VIII
Jest to mój drugi Galant, a w zasadzie był. Oba w automacie. Poprzedni był 2.5 V6. Są to super auta za niską cenę. W porównaniu z Pasatem wypadają dużo lepiej jeśli chodzi o cenę zakupu, wygodę, osiągi i trwałość. 2.4 GDI uważam za bardziej udany niż V6, ale to moje odczucie. Przede wszystkim chodzi o spalanie. GDI spalał mi średnio od 2 do 3 litrów mniej, przy bardzo zbliżonych osiągach.
~Misiek666
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Mitsubishi Galant VIII
posiadam wersję automat ale nie ma takiego wyboru...
~Yres
Mitsubishi Galant VIII
Image, czarna perła i przyciemniane szyby - robi wrażenie. To mój pierwszy japończyk, odmiana w porównaniu z myślą techniczną helmutów. To samo we wnętrzu. Solidność wykonania rewelacyjna. A kultury pracy i dźwięku żaden diesel nie jest w stanie zastąpić!!! Polecam każdemu, kto nie chce być masowy i czerpać przyjemność z jazdy, a nie tylko przemieszczać się byle taczką!! Nie chce się wysiadać!!
~poland-team
Kombi 2.0 136KM 100kW
Mitsubishi Galant VIII
regularnie servisowany, nie katowany, to będzie jeździł bardzo długo. miałem go przez rok i nic w nim nie wymieniłem poza akumulatorem:), naprawdę trwałe auto. Wygodne nawet dla wysokich i barczystych:) Kombi ma Mega bagażnik - zapakowany w 3 osoby i dwa rowery pojechał na wakacje. Bardzo dobrze wyposażony już w podstawowej wersji. Ośmielił bym się o określenie że bez konkurencji jeżeli chodzi o cenę zakupu w porównaniu np: do archaicznego i...
~Zadowolony
Mitsubishi Galant VIII
Mam to auto 2 lata. Przejechałem nim ponad 50 tys.km , głównie do pracy i z powrotem(ok 70km dziennie). Nie żałuję żadnych pieniędzy wydanych na ten samochód. Od momentu zakupu wymieniłem: 4 wahacze dolne przód, oba łożyska w przednich kołach , końcówke drążka , łączniki stabilzatora tył i hamulce z tyłu. Dodam że poprzedni właściciel nie robił praktycznie nic w zawieszeniu więc siła rzeczy wymienione części musiały się kiedys zużyć.Galant...
~zygfrydiusz
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Mitsubishi Galant VIII
Ten samochód jednak wszystkie swoje wady nadrabia wyglądem i komfortem podróży. Wściekły design. Wygodne fotele, klima. Człowiek wsiada i zapomina, że wcześniej tak bardzo go ten samochód irytował.
~Pyton87@o2.pl
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Mitsubishi Galant VIII
Kocham to auto mimo iż staruszek już powoli się sypie i wymaga częstych i kosztownych napraw (w moim przypadku). Mimo wieku nadal robi wrażenie na mnie, pasażerach i przechodniach :) Obiecałem sobie że dopóki będzie mnie stać na jego utrzymanie tak długo go nie sprzedam. Dodam, że odstawiam niejedno młodsze auto. Kierowcy BMW mogą tylko popatrzeć na mój tylni zderzak.
~kAWIOR
Mitsubishi Galant VIII
Dobre auto kupilem go za grosze w irl. na sprzedaz a jak sie przyzwyczailem to za nic go nie zamienie, po co komu niemieckie nudne... auto ktorym jak sie wyjedzie to zaraz sie okazuje ze tu passat beta tam passat az mdli i wiesniactwo. po wlozeniu felg 18 nadal sie dobrze prowadzi, mimo ze na orginalnych 15 230km/h pofrunol na wiekszych juz nie tak samo, ale cos za cos, POLECAM TO UNIKAT!
~Mariusz
Kombi 2.4 GDI 150KM 110kW
Mitsubishi Galant VIII
Galanta posiadam od 2 lat, zrobiłem nim niecałe 50 tys km. Musze przyznać, ze nie zawiódł mnie, zawsze dojeżdżałem do celu, bez najmniejszego problemu. Zaliczyłem nim 2 x Paryż, kilka kilka razy w roku robie trasę ok 1500 km, wakacje itd. Używam go do codziennej jazdy, praca, zakupy, więc postaram się nieco przybliżyć sylwetkę tego samochodu.

AUTOCENTRUM.PL S.A.