Ocena kierowcy - Mitsubishi Galant VIII Sedan

sliver@autograf.pl, 19 lat temu
Silnik 2.5 24V 163KM 120kW
Rok produkcji 1997
Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.5 24V 163KM 120kW 1996-2006 - Oceń swoje auto
Świetny samochód, jednak mało doceniany ze wzgledy na cena. Nowy w salonie kosztuje dwa razy tyle co np. dobry VW Passat, wiec kto je kupi? Uzywany teraz można kupic za bardzo dobre pieniadze Polecam
Silnik to jedna z najwiekszych zalet tego auta. Pracuje bardzo cicho, szybko wkręca sie na obroty. Elastyczny z niskich i mocny na dole. Przy wyprzedzaniu nie ma najmniejszego problemu
zasługuje na krytykę. Miałem 3 szt. galantów, we wszystkich była kiepska. Żle wchodzące biegi lub wypadający wsteczny w manualu. Automat był reklamowany jako sam przystosowujacy sie do jazdy kierowcy. W efekcie jadąc na trasie wciskamy gaz do końca NIC aby chwile potem ciągnąc jak oszalały
Dobrze dobrane zawieszenie, dobry komfort przy świetnym trzymaniu
Idealnie,.. wszystko pod reką, bardzo czytelne zegary, ładna deska
Silnika V6 nie słychac nawet przy 160 km/h, czasami naswiatłach miałem wrażenie że zgasł całkowicie :-)
Jak mówia starzy mechanicy, samochód musi cos palic, jeżeli nie bezyne to zawory :-) V6 musi swoje spalic W porównaniu z innymi sailnikami jest bardzo dobrze
Jest raczej bezawaryjny, typowa japońska dokładność i wykonanie. Najwększa zmorą sa nasze polskie drogi, niestety wahacze tego nie wytrzymują. Trzeba je czesto wymieniać
skrzynia biegów, wahacze przednie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 24V 163KM 120kW [l/100km]