Lista ocen Mitsubishi L200 II (8) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~CHOMONT
Pick Up 2.5 TD 113KM 83kW
TWARDY ALE JAK NA PACE OK 400 KILO COOOOOOOOL NIE UZYWAć DO SKOKóW BO RESOR PęKA SAM SPRAWDZAłEM I OCZYWISCIE TRZEBA ROZUMU PRZY ZAłADUNKU PONAD 1300KILO I ZNOWU RESOR PADł ALE 3-MA SIE SUPER DROGI A W ZIMIE TO ZABAWA PO PACHY STOSUNKOWO DUZE AUTO A BOKAMI FAJNIE IDZIE PROWADZI SIę GO JAK OSOBOWE DUZY PLUS
~Maciej O.
Pick Up 2.5 TD 113KM 83kW
u mnie pracuje dobrze. Coprawda za tydzień oddaje do serwisu poniewarz na przegladzie stwierdzili ze jakieś łożysko słychać i będą wymieniać. Ale ogólnie jestem bardzo zadowolony nie narzekam
~bulka
Pick Up 2.5 TD 113KM 83kW
wszystko świetnie no może przy 120km/h trzeba sie już pilnować, a na rondach przy mokrym asfalcie przy energicznym gazie można smiało robić drifty(oczywiście ten kto umie) hehe
~Waylander ( mskon@poczta.onet.pl )
Pick Up 2.5 TD 113KM 83kW
Bardzo dobry, prawda, dosc sztywne zawieszenie ale czego sie spodziewac po pol terenowce. W terenie sprawuje sie perfekcyjnie.
~darofix7
Pick Up 2.5 TD 99KM 73kW
Jest to auto terenowe więc nie ma co się spodziewać sportowego prowadzenia ale jeździ się nim bardzo fajnie.
~w g
Pick Up 2.5 TD 113KM 83kW
w terenie bardzo dzielny - na drodze wywrotny, juz przy 40-tce tył leci na rondzie 9mokra nawierzchnia).
~ajw3@wp.pl
Pick Up 2.5 TD 113KM 83kW
Dobrze. Choć pusty to trochę delikatnie kołysze.
~BODZIO
trzeba troche popracować