Oceny Mitsubishi L200 III

Oceny Mitsubishi L200 III – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mitsubishi L200 III

~zbyszek@planetdivers.com
Pick Up 2.5 TD 133KM 98kW
Jesli ktos chce samochod do pracy, che odliczyc VAT !!! a przy okazji pojechac gdzies z rodzina czy na podryw jest to idealne rozwiazanie. Zwracanasiebie uwage i nawet elegancko ubranym mozna spokojnie wysiasc z niego majac siwadomosc ze jest sie orygialnym za stosunkowo niewielkie pieniadze. W ternenie dla amatora jest to smok. Sprwai wieleprzyjemnosci jazda tym autem i swiadomosc ze mozna w kazdej chwili wjechac tam gdzie inni urywaja...
3,7
~boxa@ligota.eu.org
Pick Up 2.5 TD 133KM 98kW
Ogólna ocena nie jest imponująca, mój egzemplarz okazał dość awaryjny, np.wym sprzęgła; wym. przewodu wspom. kierownicy; wym. paska rozrządu(kpl. to 2 szt.); wym.drążka stabilizatora; regeneracja sworzni i gałek już 3 razy; i mnóstwo podobnych mniej kosztownych. Poza tym łożyska skrzyni biegów tak hałasują, że aż wstyd stać na światłach przy innych autach. Ale są też plusy: full wypas, aut jest niewiele na polskich drogach i wszyscy zwracają...
~Tolobolo
Pick Up 2.5 TD 115KM 85kW
Co prawda niewielki mam przebieg i wiem co w trawie piszczy bo mam go od nowości, ale ja jestem zadowolony - jedyne co mom zamiar zmienić - to głośniki oraz dodać osłony tylnych lamp, bo dwa razy już wytłukłem.
~Parecki Przem.
Pick Up 2.5 TD 133KM 98kW
Wszystko ok., przydałaby się większa elastyczność przy wyprzedzaniu (80-110km/h), głośniki fabryczne do wymiany, w tereneie podstawa to gumy, auto stosunkowo lekkie - nie grzęźnie, mało mocy i siły przy stromych podjazdach, z tłu za długi zwis ,ale to konsekwencja paki i belki na hak.
3,6
~PPK
Pick Up 2.5 TD 115KM 85kW
Samochód typowo terenowy - NISKI KOMFORT JAZDY NA TRASIE, typowa twarda charakterystyka, nie polecam dość śpiesznej jazdy po asfalcie np. 200-400 km, tym bardziej że spalanie drastycznie rośnie powyżej 100/h. Wielka frajda (zwłaszcza zimą), ale po dłuższej trasie zmęczenie jakbym wysiadł z fiata punto a nie z hondy accord.
3,4
~tommyi@poczta.wp.pl
Pick Up 2.5 TD 133KM 98kW
Mam samochod od kilku miesiecy i dosc intensywnie jezdze. Jezdzi sie bardzo przyjemnie, przydaly by sie natomiast troche dluzsze przelozenia 5 biegu. Samochod nawet przy maks. predkosci zachowuje sie bardzo stabilnie (chociaz przechyl ma duzy). Jezdze nim rowniez po dziurach - rewelacja;))))
3,7
~data@piasta.pl
Pick Up 2.5 TD 133KM 98kW
solidna "czołgowa" konstrukcja , zużycie paliwa w sam raz jak na takie bydle . Potężna ładowność (1tona) + pięciu klientów w kabinie . Spełnia moje wymagania w 90% . Te brakujące 10% - to cena i odsetki od kredytu - czysty bandytyzm !!!
3,5
~baka
Pick Up 2.5 TD 115KM 85kW
Samochód dobry do pracy i terenu. Nie nadaję się niestety jednak jako samochód na długie trasy. Komfort jazdy powyżej 100km/h jest bardzo niski.
~am80@op.pl
Pick Up 2.5 TD 115KM 85kW
Służy mi do codziennej pracy. Jestem bardzo zadowolony. W ciągu roku zrobiłem nim ponad 40tys. km.
~maros40
Pick Up 2.5 TD 133KM 98kW
Jak dla mnie rewelacja. Radzi sobie w każdym terenie: na skalistych podjazdach, terenach podmokłych, brodach o głębokości do 70 cm a także na plaży.