Oceny Mitsubishi L200 IV Double Cab 2.5 DID 176KM 129kW od 2009

Najnowsze oceny Mitsubishi L200 IV Double Cab 2.5 DID 176KM 129kW od 2009

4,1
~r.klimczuk@jars.pl
Double Cab 2.5 DID 176KM 129kW
pomimo tych poważnych usterek uważam, że jest to jedyny samochód w kategoriach: na off-road,do opery i coś przewieźć: dynamiczny i doskonale się prowadzący. Dzięki jego możliwościom uniknąłem \"czołówki, kiedy musiałem w nocy przy sporej prędkości, omijać po rowie, w deszczu, tego delikwenta, który na trzeciego wyprzedzał z przeciwka.
3,3
~skorpionjp@wp.pl
Double Cab 2.5 DID 176KM 129kW
Przeciętnie, bo drobiazgi psują wszystko, a bardzo źle bo przyjęty sposób naprawy mojego samochodu po prostu może doprowadzić do katastrofy. Mam opinie Rzeczoznawców PZM, stacji diagnostycznych, próby drogowe, nawet sprawę w sądzie o zabezpieczenie dowodu i nic. Mam nieodparte wrażenie, że specjaliście z MMC, a tym samym i importerowi zależy na tym żebym się wysypał swoim samochodem i problem sam zniknie.
~mich
Double Cab 2.5 DID 176KM 129kW
na jaki inny samochod zapakujesz 700 kg i polecisz 180 , bedziesz bez problemu wyprzedzal na polskich drogach?? napedy sa super, mitsubishi jako jedyny ma staly naped na 4 kola po asfalcie . w terenie jeszcze ani razu sie nie zakopal, budowa bloto, nie ma zadnego problemu super !
~Anna
Double Cab 2.5 DID 176KM 129kW
Auto doskonałe i do pracy i do zabawy, a jak trzeba pod amfiteatr podjechać ta też wstydu nie ma.
~Maxon30
Double Cab 2.5 DID 176KM 129kW
Dobrze się spisuje, ale... w pracy. Niska wygoda jazdy, za dużo plastiku, brak wykończenia. Ale ogólnie cieszy jazdą, zwłaszcza kiedy trzeba wjechać w bagno i załadować, chociażby siłownik z koparki.
3,5
~mitsubishi
Double Cab 2.5 DID 176KM 129kW
Mimo tego to fajne auto , ale nie kupilbym drugiego.
~windglider
Double Cab 2.5 DID 176KM 129kW
super auto w teren. Sprawne na szosie. Dla ludzi aktywnych.
Mitsubishi L200 IV Double Cab