Ocena kierowcy - Mitsubishi L200 IV Double Cab

Anna, 13 lat temu
Silnik 2.5 DID 176KM 129kW
Rok produkcji 2009
Mitsubishi L200 IV Double Cab 2.5 DID 176KM 129kW od 2009 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Myślałam, żw w takim aucie jeździ się jak w traktorze...NIc bardziej mylnego, komfort jazdy ogromny.
Auto doskonałe i do pracy i do zabawy, a jak trzeba pod amfiteatr podjechać ta też wstydu nie ma.
Mam przyjemność prowadzić moje L200 Dakar od 3 lat. Osiągi tego auta, jak na woła roboczego zaskakujące. Przyspieszenie lepsze niż nie jednej osobówki, elastyczność silnika rewelacyjna. Może tylko trochę za głośny.
Zmiana biegów to czysta przyjemność. Nie mam żadnych zastrzeżeń do skrzyni biegów. Nic nie zgrzyta, nic nie haczy, biegi wchodzą gładko.
Dla mnie jazda tym autem to frajda. Napęd 4x4 mogę używać wtedy , gdy ja chcę, a nie, jak w Navarze i Hilux, wtedy gdy \"producent\" mi na to pozwala. Dzięki temu jazda zimą, czy w terenie, czy też na dziurawych drogach nie sprawia najmniejszego problemu nawet kobiecie.
Jak do tej pory nie jeździłam żadnym innym samochodem, który dawałby takie widoki z przodu, z boku. Lusterka wsteczne do mistrzostwo świata, nie dość, że wszytko widać, to jeszcze makijaż można poprawić bez problemu.
Nic dodać nic ująć.
Klimatyzacja działa jak należy, nawet w największe upały mnie nie zawiodła. Jak do tej pory nie mam żadnych problemów.
Przestrzeń jaką oferuje to auto można by obdzielić kilka innych samochodów. I właśnie z tego powodu konkurencja może się schować. Miejsca w L200 jest tyle co w dobrej klasy limuzynie. Dzieciaki bez problemu mogą wyciągnąć nogi i spokojnie spać. Kierowca w tym aucie ma po prostu rewelacyjne miejsce pracy, relaksu i zabawy.
L 200 mogłoby mieć trochę cichszy silnik, szczególnie przy \'dużych\' prędkościach w środku jest głośno. Ale ja i tak kocham to wozidełko.
Spalanie jak na takie auto ma przyzwoite. przy tym silniku i takich możliwościach średnie spalanie na poziomie 9 litrów to niezły wynik.
Rozsądna cena za dobrą jakość. W gruncie rzeczy to rasowy \"japończyk\"
Jeżdżę L200 3 lata, auto zrobiło już 80 tyś. kilometrów i oprócz wymian serwisowych nic się z tym autem nie dzieje. Jedyny problem jaki się pojawił to pęcherze na klamce od zabudowy. Klamka została wymieniona w ramach gwarancji.
Jak się dba tak się ma. Wystarczy od czasu do czasu sprawdzić czy wszystko z autem w porządku, a Misiu odpłaci się niezawodnością.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 DID 176KM 129kW [l/100km]

8,9