Oceny Mitsubishi L300 II 2.5 D 70KM 51kW 1986-1997

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Mitsubishi L300 II 2.5 D 70KM 51kW 1986-1997

~eMSte@interia.pl
Minivan 2.5 D 70KM 51kW
no coz - autem jezdze 2 lata po Anglii na przemian z Toyotą Hiacem (40tys km rocznie)- i kto by mnie nie przekonywal - mimo dosc "japonskiego" stylu, twarzowego wyglądu i halasu wewnatrz to auto, ktore zamienie jak sie rozsypie na drodze.......co wnioskujac po dwoch latach i moim przebiegu jeeeszzzzcze dluuugo nie nastąpi...zastanawialem sie nad nowym (raty leasing) ale odpuscilem sobie - NIE ZALUJĘ! kupujcie ale sprawdzcie w renomowanym...
~marcar@marcar.pl
Minivan 2.5 D 70KM 51kW
auto ma swoje lata i trzeba o tym pamietać, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczenstwo bierne. ale kocham je najbardziej na swiecie za to, że nigdy mnie nie zawiodło, 3 razy je sprzedawałem i zaraz odkupowałem, 60.000 km zrobił na wypozyczaniu. teraz ma prawie pół miliona i dalej jeździ. troche mam problmów z korozją ale wyspawał i będzie o\'k.
~jACEK
Minivan 2.5 D 70KM 51kW
Moj "Mis" ma przejechane 582000 km. Mam go od 8 lat. Bylo w nim dwa razy wymieniane sprzeglo, pompa wody, naprawiany rozrusznik [ wymienione kolo zamachowe :)], alternator. Paski, filtry, klocki wszytsko jest robione na czas, wymieniam olej co 10-15 tys Nigdy mnie nie zawiodl Auto super - ciekawe do ilu wytrzyma ??
~jamis2
Minivan 2.5 D 70KM 51kW
prosta niezawodna konstrukcja , bardzo dobrze sobie radzi w mieście jak i na długich trasach ,jedyny mankament to duży chałas przy prędkościach ponad 120 km
~JM, szef BSM, www.bsm.org.pl
Minivan 2.5 D 70KM 51kW
Mamy L300 od miesiąca, jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Na razie żadnych problemów i dużo frajdy z jazdy.
~FT
Minivan 2.5 D 70KM 51kW
protoplasta miniwanów i wanów producenci powinni się uczyć jak budować takie samochody rewelacyjne rozwiązania jak na konstrukcję z lat 80
Dziennik kosztów dla Mitsubishi L300 II 2.5 D 70KM 51kW
7,8
~marekdresler@op.pl
Minivan 2.5 D 70KM 51kW
gdyby to był lewarek a nie te cholerne cięgła i dżwignia pod kierownicą. (Skrzynia biegów)
~marekdresler@op.pl
Minivan 2.5 D 70KM 51kW
to jego sere.Jeżdżę nim prawie 20 lat! Jako pierwsz własciciel. Nabyłem go w polskim salonie. Jestem pełen podziwu i uznania. Wolno ssacy dizel jest w nim nie do zajeżdżenia! No chyba, że odpuszczasz sobie okresowe przeglądy i związaną z tym wymianę oleju. (Silnik)
~misio
Minivan 2.5 D 70KM 51kW
Nikt by nie powiedział że tam pod maską jest tylko (czyt. aż) 70 koni mechanicznych. Świetne przyspieszenie - śmiało idzie z nowymi osobówkami spod świateł. Z wyprzedzaniem tirów też nie ma problemów. Dla przykładu Transit - 80 koni mechanicznych (wersja krótka, niska) to jakaś zamułka przy tym samochodzie. Jeśli chodzi o rozruch to rewelacja - bez względu na temperatury. Podgrzewam świece i już chodzi. Wiadomo świece, akumulator musi być w... (Silnik)
~JM, szef BSM, www.bsm.org.pl