Ocena kierowcy - Mitsubishi L300 II

Rok produkcji 1991
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Mitsubishi L300 II 2.5 D 70KM 51kW 1986-1997 - Oceń swoje auto
Silnik : niezawodny
auto ma swoje lata i trzeba o tym pamietać, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczenstwo bierne. ale kocham je najbardziej na swiecie za to, że nigdy mnie nie zawiodło, 3 razy je sprzedawałem i zaraz odkupowałem, 60.000 km zrobił na wypozyczaniu. teraz ma prawie pół miliona i dalej jeździ. troche mam problmów z korozją ale wyspawał i będzie o\'k.
zawsze zapala, zapomniałem gdzie jest miarka oleju, ciagał lawety, wozil 1,5 tony chemi, przeciaga złom po placu i...
u mnie bez problemu
nikt tak nie zawraca.
samochó technicznie ma 20 lat wiec o ergonomi tródno mowić zwłaszcza o pochowanych i nie widocznych włacznikach ale te które uzywa się non stop sa o\'k i co najwazniejsze działają
strasznie sie nagrzewa w lato a zimie ratuje go tylna nagrzewnica - wersja 9-cio osobowa
pomaga w kontaktach między ludzkich - zawsze jest się blisko
nie wiem dlaczego ale mój pali 10 ltr on - chyba troche za duzo jak na takie autko.
spróbój kupic vw za 8.000 pln w dieslu i zobaczymy ile pojeździsz
NIGDY NIGDY NIGDY mnie nie zawiódł. przez 300.000 km spaliła mi sie jedna żarówk pozycyjna z przodu!!! a jak wyjezdzałem do niemiec to zapaliła się kontrolka od ładowania - podciagnąłem pasek i jest o\'k.
ideł. mam nowego jumpera 2.2 hdi 06 rok, lt 35 2.5 tdi \'02 rok, hyundaja h200 2.5 td 00 rok a jak mam jeczać do niemiec po towar to jadę... l300 bo wiem, ze pojadę i wrócę - wystarczy za komentaż?!!!
Mitsubishi L300 II