Lista ocen Mitsubishi L400 (12) - Silnik

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nie podpiszę się bo nikt go nie kupi ode mnie
Minivan 2.5 TD 87KM 64kW
Pod względem elastyczności nie ma sobie równych, ale tylko pod tym względem. Co 200-300 km muszę dolewać litr oleju bo cieknie każdym możliwym miejscem i nie da się tego w cywilizowany sposób usunąć, dodam że nie leci tylko głowicą bo musiałem kupić nową za 1600 zł bo tamta była złomem.
~misiek
Minivan 2.5 TD 87KM 64kW
silnik bardzo dobry, pracuje równo, po nagrzaniu nie słychać praktycznie klekotu, bardzo elastyczny, ciągnie od samego dołu, bardzo mała turbo dziura, większość osobówek z silnikami do 1.6 nie ma praktycznie szans. Nie wiem jakie przyspieszenie ma do setki ale bez ładunku wciska w fotel.
~kierowca
Minivan 2.5 TD 87KM 64kW
silnik jak na diesla pracuje cicho i równo nawet przy dużych szybkościach(silnik transita przy nim to ogłuszacz), bardzo elastyczny, auto jak na dostawczaka rozwija zawrotną prędkość 180km/h bez najmniejszych problemów, a przyspieszenie ma lepsze niż niejedna osobówka.
~chris
Minivan 2.5 TD 87KM 64kW
elastyczny nie ma duzo koni ale daje rade bardzo dobrze,na prostej szybszy niz nie jedna osobówka a i ciągnać ciezkie przyczepy nie ma problemu,poruszanie sie z predkoscia 160 tez nie stanowi problemu.
~bbrogi@interia.pl
Minivan 2.5 TD 87KM 64kW
Super autko zwlaszcza ze mam akurat 4x4 dla firmy rewelacja a ajk ktos ma domek w górach lub ciężko do niego dojechac to takie autko jest jak marzenie:)
~baky
Minivan 2.5 TD 87KM 64kW
Silnik jest rewelacyjny, jeździłem wieloma dostawczakami ale takiej elastyczności i kultury pracy nie widziałem nigdzie.
~krzysiek k.
aż dziw, że to tylko 85 kM,bardzo elastyczny, choc lubi obroty
~RadeK
Minivan 2.0 113KM 83kW
Praca ok lecz 2,0 benz. to troszeczke za malo.
~greg-lecki@o2.pl
Minivan 2.5 TD 87KM 64kW
stroma gorka, 4 bieg, od 40km/h do 110:)
~winkiel
przydała by sie 6 , na 5 bez problemu idzie wyprzedzać