Lista ocen Mitsubishi L400 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nie podpiszę się bo nikt go nie kupi ode mnie
Minivan 2.5 TD 87KM 64kW
Przechyla się na zakrętach jak głupi, dyfer z tyłu mimo oleju na full wyje tak że od 70 km/h -> nie da się normalnie rozmawiać, a przy 90 km/h następuje taki moment że wycie jest ogłuszające i albo trzeba przyspieszyć albo zwolnić. Jechałem tym autem maksymalnie 145 km/h i w oczach miałem śmierć: wycie, niepewne prowadzenie, smród nie wiadomo skąd wydobywający się. Jedyny plus - na nieutwardzonych drogach można sobie podriftować :D
~baky
Minivan 2.5 TD 87KM 64kW
Zawieszenie bardzo dobre nie za miękkie nie za twarde na polskie drogi idealne, trzyma się drogi świetnie/ Jazda nawet z 1toną ładunku nie stanowi problemu. Ale z powodu napędu na tył zimą podstawa : dobre zimówki na tył +200 kg obciążenia, inaczej możemy być pewni, że nie wyjedziemy z 5 cm zaspy, nie wspominając o podjeździe pod minimalne wzniesienie.
~misiek
Minivan 2.5 TD 87KM 64kW
Auto wydaje się być wąskie i wywrotne, jednak prowadzi się doskonale, świetnie trzyma się na zakrętach jeszcze nigdy mnie nie zaskoczył. Zimą przydałaby się blokada tylnego mostu, bo bez zimówek jeździ się ciężko. Zawieszenie od nowości nie robione i zero stuków czy wycieków z amorków.
~dodek
Minivan 2.5 TD 87KM 64kW
wąski i na pirwszy rzut oka - niestabilny duży rozstaw + nisko środek ciężkości oznaczają fantastyczne zachowanie w zakrętach i niewzruszoną jazde na wprost nie absorbuje uwagi, jedzie sam zawieszenie twarde, ale to dostawczak
~chris
Minivan 2.5 TD 87KM 64kW
jak na busa rewelka, sztywne zawieszenie,trzyma sie drogi dobrze,w zimie warto troche kilo na pake wrzucić wtedy tylne koła maja lepsza przyczepnosc.
~kierowca
Minivan 2.5 TD 87KM 64kW
na pusto troche tyłek podskakuje na dziurach, a hamulce żyleta, staje dęba.
~krzysiek k.
Minivan 2.5 TD 87KM 64kW
twardy, niekonfortowy, ale taki ma byc !!!!
~stasiu62
Minivan 2.5 TD 87KM 64kW
Tylnonapędówka prowadzi się rewelacyjnie.
~RadeK
Minivan 2.0 113KM 83kW