Lista ocen Mitsubishi Lancer IX Sedan 1.5 MIVEC 109KM 80kW 2007-2015 (31) - Widoczność

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gzesiolek2
Sedan 1.5 MIVEC 109KM 80kW
Generalnie nie jest zle... Nie ma zabudowanego tylu, jak w niektórych hatchbackach... Widoczność ze środka lusterka są duuże i dają świetny przegląd tylnych stref. Punkt odjąłem za trudne wyczucie tyłu sedana i generalnie nie chciałbym nim manewrować cofając bez czujników parkowania (na szczęście takowe posiadałem).
~A.K.
Sedan 1.5 MIVEC 109KM 80kW
Widoczność z wnętrza jest wystarczająca, słupki nie przeszkadzają. Auto posiada duże lusterka które spełniają swoje zadanie dobrze. Inną sprawą jest oświetlenie przednie- \"zwykłe\" seryjne reflektory dają umiarkowaną ilość światła- ale wystarczy zmienić żarówkę na coś z serii +xx% i jest lepiej.
~gzesiolek
Sedan 1.5 MIVEC 109KM 80kW
Ogólnie do jazdy bardzo dobrze. Duże lusterka. Są dwie małe wady: - brak wycieraczki na tylnej szybie (co ostatnio jest popularne) - truno wyczuć tył przy parkowaniu (bez czujników parkowania byłoby mi ciężko w kilku miejscach zaparkować, na szczęście takowe posiadam i wszytskim polecam)
~Karor
Sedan 1.5 MIVEC 109KM 80kW
Widoczność dobra. Patrząc na wprost delikatnie może ograniczać słupek - jest dość masywny i ogranicza widoczność podczas skrętu (np może ukryć pieszego wkraczającego na pasy). Widoczność w tył - bardzo ok. Niektórym może dokuczać wysoka klapa bagażnika - mankament sedanów.
~maciuldek
Sedan 1.5 MIVEC 109KM 80kW
prawdą jest, że jest to sedan, więc widocznośc do tyłu jest nienajlepsza, prawdą jest też , że przednie słupki są szerokie co mniej wprawnym kierowcom może sprawiać trudności, jednakże po przejachaniu 2.000 km już sie przyzwyczaiłem i jest ok
~Andrzej Wawa
Sedan 1.5 MIVEC 109KM 80kW
No nie jest jak w Dafie, lub Actrosie :) Szerokie słupki przednie i tylne wymagają przyzwyczajenia. Czujniki parkowania, to niezbędnie minimum. Latem łatwo zgarnąć np rowerzystę, jeśli się dobrze nie rozejrzysz
~gelerth
Sedan 1.5 MIVEC 109KM 80kW
Widoczność bardzo dobra, bardzo duże lusterka boczna poprawiają widoczność do tyłu. W sumie mam czujniki więc nie jest to aż tak bardzo potrzebne przy cofaniu, ale bez czujników też nie powinno być problemów
~szczepan
Sedan 1.5 MIVEC 109KM 80kW
Do przodu bardzo dobrze, niestety tył i boki bardzo słabo, trzeba raczej opierać się na dużych lusterkach bocznych i koniecznie zainwestować w czujniki parkowania
~modzel
Sedan 1.5 MIVEC 109KM 80kW
jak na sedana średnie, bez czujników parkowanie słabo parkuję się tyłem, przednia szyba ok, bardzo fajnie można dopasować sobie siedzenie kierowcy
~Emo
Sedan 1.5 MIVEC 109KM 80kW
w prównaniu do Civic, Citroena c4 czy innych tego typu aut powiniennem dac 100 gdyby można było. Widoczność super, lusterka wielkie , extra
Mitsubishi Lancer IX Sedan