Lista ocen Mitsubishi Lancer IX Sedan 2.0 DID DOHC 140KM 103kW od 2007 (5) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Anon
Sedan 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Co do spalania auto jest naprawdę ok. Jeżdże raczej dynamicznie i na trasie którą pokonuje ze szkoły do domu spalił raz dokładnie 4,5l/100km. Ale OSTRZEGAM PRZED TYM SILNIKIEM BARDZO MOCNO. Kupiłem samochód gdy miał 143000km około. Przez pierwsze 3 miesiące jeździł jak marzenie... Silnik bardzo elastyczny. Ale... Ale właśnie nie może być tak kolorowo... To ten sam silnik co VW 2.0 TDI który uchodzi za bardzo awaryjny. Na wstęp posypały mi się...
~Kamil
Sedan 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Kolega na dole chyba kupił jakiś niezadbany egzemplarz skoro ma problemy ;) U mnie zero problemów, kupiłem gdy miał 140000km, teraz ma 200000km. Jedyne co to lecą w nim końcówki drążka ale to wydatki minimalne, taki urok polskich dróg. Jeżdże średnio agresywnie, najwięcej spalił mi na niemieckiej autostradzie około 180-200km/h stała prędkość, spalanie około 8l/100km.
~bartoshsataneq
Sedan 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Koszty tankowania bardzo przystępne, gdyż samochód palił mi przeciętnie koło 6-6.5 litra/100 km. Koszty serwisowania na przeciętnym poziomie, przez 3 lata nie było zbyt wielu poważnych usterek.
~bartoszsatanek
Sedan 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Wyjątkowo niewielkie zużycie paliwa, przy oszczędnej jeździe. Części nie należą do najtańszych, ale całkiem spory rynek zamienników gwarantuje bezproblemowe koszty.
~puhdasta@wp.pl
Sedan 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Samochód pali oleju napędowego w granicach od 5,2 do 6,6 l/100km. Wszystko zależy od obciążenia, prędkości i od stylu mojej jazdy.
Mitsubishi Lancer IX Sedan