Lista ocen Mitsubishi Lancer V Sedan (16) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hallstatt9
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
W aucie z 1991 roku wymieniałem tylko rzeczy eksploatacyjne. Minus aut to przede wszystkim blachy (słabe) uwaga na korozję wewnątrz bagażnika i na przednich nadkolach. Jeżeli chodzi o silnik, zawieszenie to bardzo wytrzymałe. Przez 1,5 roku użytkowania samochodu nabrałem dużej pewności tego auta. Przydałaby się klima...wiem że wychodziły takie wersje. Ze względu na to, że auto bardzo długo jeździło na gazie i prawdopodobnie gniazda zaworowe...
~Adam
Sedan 1.8 GLXi 4x4 97KM 71kW
nie występują chociaż dla mnie najpoważniejszą usterką był alternator Psuł mi się z trzy razy z żędu najpierw wymieniłem szczotki pojeździłem z tydzień i znowu wtedy jakiś zwój się rozsypał pojeździłem trochę i znowu a następnie poszedł regulator napięcia bo najpierw migały mi światła a później wogule przestał działać.
~taps
Sedan 1.6 GLi 16V 113KM 83kW
zero usterek.zawsze kupowalem czesci japonskie.w hurtowni naprawde tanio(pasek rozrzadu+pompa 120zl,przewody wys.nap.silikonowe+komplet bobrych swiec 80zl,4l bobrego oleju do skrzyni biegow+filtr oleju 120zl).oczywiscie koles mechanik-BEZCENNY!!!
~Karol
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Parę razy auto się zagotowało bo wentylator się nie włączył. Zablokowało się też jedno koło - łożysko się wysypało. Oraz oczywiście spalanie oleju, pęknięta głowica przez co jeden cylinder nie pracował.
~Demokrates IV
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Tylko wymiany części wynikłe z długiej eksploatacji ( 2 razy klocki cham. tylne teleskopy i tarcza sprzęgła.
~dunieek
Sedan 1.8 D 60KM 44kW
przez 14 lat zmieniłem termostat i prawy przegub oraz ostatnio pospawałem złączke w wydechu
~leongg3880369
Sedan 1.8 GTi 16V 136KM 100kW
spalony komputer prawdopodobnie od wadliwej instalacji gazowej ale tak naprawde do konca nie wiadomo
~Kula
Sedan 1.8 GLXi 4x4 97KM 71kW
brak - no może po 270 tyś wymiana wachaczy przednich reszta ekspluatacja to chyba normalne
~Adam40
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
NO I TU JEST PIES POGRZEBANY - NIC SIĘ OD 10 LAT NIE POPSUŁO !
~golebiow@polbox.com
Sedan 1.6 GLi 16V 113KM 83kW
Układ wydechowy nie wytrzymał po 160000 ale na pewno mu w tym pomogłem.
Mitsubishi Lancer V Sedan