Oceny Mitsubishi Lancer V Sedan 1.5 12V 90KM 66kW 1989-1992

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Mitsubishi Lancer V Sedan 1.5 12V 90KM 66kW 1989-1992

~Hallstatt9
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Zależy kto czego oczekuje od auta do 2tys złotych :) Ja naprawdę nie miałem wygórowanych oczekiwań a Japończycy zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie. Relatywna taniość tych samochodów wynika raczej z ich małej popularności, jednak niezawodność i oryginalność samochodu przekonują by go wybrać. Polecam jako pierwszy samochód ze względu na niskie koszty utrzymania, łatwość prowadzenia i radość z jazdy.
~ADEK
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Ogólnie auto uważam ze bardzo udane. Mimo swojego wieku to auto naprawde świetnie sie prezntuje. W dodatku przyspieszenie jest znakomite. Auto świetnie sie prowadzi moze nim jezdzic jedna osoba jak i rodzina NAPRAWDE POLECAM Moj m aprzebieg 221 000 i chodzi niesamowicie
~baba
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Mam go tyle lat, ale oprócz 2 wazniejszych usterek, nigdy nie zawiódł.karoseria w stanie bardzo dobrym, nie rdzewiejefaaktyczną wadą jest brak klimatyzacji lub szyber dachu, ale to latem.aaafkt jket garażowany.eżdżę dosc dużo z tym, że na krótkie dystansy, ale na trasaie też spisuje się dobrze, a nawet b. dobrze w porównaniu z innymi, np. nubirą
~aniol@energostil.com.pl
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Mam go 8 lat i jest to superniezawodny samochód.Raz jakiś migacz,raz linka prędkościomierza i to wszystko.Wymaga jednak regularnego serwisowania(olej,filtry itp.).Rocznik 91-naprawdę udane auto.Bardzo żwawy samochód.Jedyna wada, z racji że jest dość lekki, to tzw. sztywność i wytłumienie mogły być lepsze. Ale wogóle to super !!!
3,2
~Macko
teraz tylko przeciętny samochód,ale jeszcze 10 lat temu to całiem całkiem
~noname
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Auto ma 16 lat a oto cytat wypowiedzi jednego ze przychodniów zafascynowanego widokiem mojego autka:" To wyszło juz nowe EVO???" N
~Adam40
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Przez przypadek pośrednik z Forda Oriona, Renaut Chamade i Mitsubishi Lancera polecił mi tego ostatniego.I JESTEM MU DOZGONNIE WDZIĘCZNY !Naprawdę niezawodne auto.Sama przyjemność je mieć.Polecam !
3,6
~ZK
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
auto kupione w salonie serwisowane jedna poważna usterka rozebranie skrzyni biegów wymiana łozysk przy 80000 "dyskwalifikacja"
3,7
~Karol
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Silnik przeszedł już nie opłacalną regenerację głowicy gdyż ta pękła i nie pracował na 1 cylinder. (Silnik)
~qwerty
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Silnik bez zarzutu. Żadnych problemów z odpalaniem. (Silnik)
Mitsubishi Lancer V Sedan