Ocena kierowcy - Mitsubishi Lancer VI Kombi

Piotr P., 15 lat temu
Silnik 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Rok produkcji 1996
Mitsubishi Lancer VI Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW 1992-1996 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : jezeli nie masz łysych opon to hamowanie jest Bardzo dobre,
Układ hamulcowy : za łozysko przednie zapłaciłem 150 zł chinskie po 80 ale wolalem niebrac
Silniczek pracuje bardzo dobrze, kopyta dostaje jak to japonczyk na wysokich obrotach, troszke pali ale podejrzewam ze to raczej z mojej winy. samochod jest z 2000 roku 1.6 glxi 113KM
Czasami zacharczy przy do konca wcisnietym sprzegle, jak jest zimna skrzynia to ciezko sie zmienia pierwsze przelozenia.
rewelka, sa male przechyly podczas jazdy po łukach. Auto jest w miare szerokie i to jest zaletą. jezeli chodzi o kierownice to moim zdaniem jest rewelka, wspomaganie tak wlasnie według mnie powinno wygladac. praca kierownicy nie jest zbyt delikatna i niejest zbyt oporna.
z tego wzgledu ze jestem wysoka osoba i lubie siedziec blisko kierownicy a nie jak na kanapie to przeszkadza mi troche czasami belka przednia od strony kierowcy. jezeli chodzi ogólnie to jest ok.
Bardzo wysokie osoby niebeda miały kłopotu z prowadzeniem samochodu, przyciski pokretła i inne przełączniki sa w dobrym miejscu zamontowane tak ze podczas jazdy automatycznie bez spoglądania znajdujemy własciwy przycisk.
auto w miare szybko sie ogrzewa, ustawiajac max temp. jest troche gogąco
mam 190cm wzrostu i niemam problemu jako kierowca a powiem ze siedzenia do odsuniecia jest jeszcze b. duzo. osoby siedzące z tyly tez niebeda mialy problemow
silnika prawie niesłychać, a odgłosy z zewnatrz także docierają do naszego ucha w odpowiedzniej mocy.
części troche drogawe ale orginalnośc samochodu kosztuje, wystarczy spojrzec ile takich samochodow jezdzi po naszych drogach. jezeli chodzi o zuzycie paliwka to gazu w cyklu miejskim to 9.5 gazu w trasie zsedlem do 7.5, natomiast zbezyny okolo 7 litrow benzynki w trasie a okolo 8.5 po miescie

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW [l/100km]

8,3