Oceny Mitsubishi Lancer VII Sedan

Oceny Mitsubishi Lancer VII Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mitsubishi Lancer VII Sedan

~ojrzyk
Sedan 1.3 12V GL 75KM 55kW
Ogólnie jestem z tego auta bardzo zadowolony. Wiedziałem co kupuję. Kupiłem 15-letniego sedana klasy niższej-średniej z 200 tyś km przebiegu. Posiadam go już 2 lata, przejechałem 60 tyś, jeździłem nim po wertepach, woziłem materiały budowlane. Wytrzymałe te trudne warunki i nie odnotowałem żadnej większej ustarki. Poza tym jak na auto tej klasy jest dość wygodny i pojemny i jak na swój rocznik dość ładny i bezawaryjny. Nie ma mocy ale jest b....
~stanley70
Sedan 1.3 12V GL 75KM 55kW
blacha troszkę cienka i miękka , ale ok. , tapicerka rewelka uważam że to b. dobre auto choć z małym silnikiem i dalej bym nim pomykał żeby nie wypadek! - jego strefy zgniotu - super choć przed dzwonem to miałem mieszane uczucia ale po wypadku zresztą b. poważnym na autostradzie na trasie Dublin-Cork wyszedłem bez szwanku i jakiegokolwiek zadrapania! - albo cud , albo dobrze to skonstruowali - gorąco polecam .
~epiqr
Sedan 1.3 12V GL 75KM 55kW
Ogólnie samochód sprawia frajdę, da się nim jeździć oszczędnie, ale da się też dynamicznie, hamulec ręczny skonstruowany w taki sposób że zawsze trzyma, można zawijać bokiem nawet po szorstkim asfalcie :) Wygodny, elektryka działała perfekcyjnie, jak w nowym samochodzie, jest to auto niepowtarzalne i oryginalne. Zdecydowanie posiada ono więcej zalet niż wad i jest to samochód który się kocha, a nie tylko nim jeździ! :)
3,5
~philip-s@wp.pl
Sedan 1.5 110KM 81kW
Samochód fany, duzy, niedrogi, ale co tanie to w efekcie drogie. nalezy chyba rozwazniej niz ja wybierac egzemplarz, bo uciecha z prowadzenia jest duza, no i.. ma się upragnionego od dziecka Lancera!!
~RaV, gg-3997607
Sedan 1.3 12V GL 75KM 55kW
Określę to tak: do miasta idealne, na trasę za słabe(jak na moje aspirację). Wizualnie piękne, jak chyba większość Mitsubishi (mam model produkowany od kwietnia 96 w górę). Bardzo wygodne, dobrze wyposażone, ergonomicznie zaprojektowane. Myślę, że osoby starsze albo o spokojnym temperamencie byłyby BARDZO zadowolone z tego auta! Na pewno jest godne polecenia, jednak trzeba być świadomym kilku wad, które opisałem poniżej.
~Jarek
Sedan 1.3 12V GL 75KM 55kW
Siedmioletni samochód do kupienia za kilkanaście tysięcy złotych, bez problemów zmieści czteroosobową rodzinę z bagażami na 2 tyg. wyjazd, bez dodatkowych wydatków na naprawy, komfort jazdy rzadko spotykany, samochód sam trzyma się drogi, wyciąga - uwaga 195km/h, na pewno nie nadaje się do ścigania ( silnik 1,3),
4,1
~Piotr C.
Sedan 1.3 12V GL 75KM 55kW
Dobre wrażenie psuje kwestia części zamiennych. Brak jest większości zamieników. Dla przykladu oryginalne lusterko manualne sprowadzane przez aso kosztuje ok 1050 zł. A to, że samochód jest niezawodny nie znaczy, że ktoś życzliwy nie złamie ci lusterka na parkigu.
~bojar211
Sedan 1.3 12V GL 75KM 55kW
Dałem doskonale bo brakuje opcji bardzo dobrze. Całokształt prezentuje się znakomicie jednak ma swoje drobne wady.
3,2
~danniell
Sedan 1.3 12V GL 75KM 55kW
Auto przeciętne, mało awaryjne, za słaby silnik (1.3 75KM)
3,3
~matt
Sedan 1.3 12V GL 75KM 55kW
Auto jest fajne, ładne nie ma takich aut duzo. Ale to tez minus - ceny czesci itd No i ta moc troche jej za malo i moglby byc ciezszy lepiej by sie trzymal drogi
Mitsubishi Lancer VII Sedan