Oceny Mitsubishi Lancer VIII Sedan 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW 2003-2007

Mitsubishi Lancer VIII Sedan 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW 2003-2007 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Mitsubishi Lancer VIII Sedan 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW 2003-2007

~tony01
Sedan 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Ocena ogólna - Ok. Jeśli kogoś nie stać na EVO to 2.0 Sport jest dobrym rozwiązaniem. Jak podają inne testy przyspieszenie nawet poniżej 9 sek (8,7) może to nie powala na kolana, ale to niezły wynik jak na takie auto. Piszą, że sporo pali... zgadzam się, nawet z trasy wychodzi mi 10 ltr. ale większość tej trasy (np. Warszawa - Łódź) jadę na 3 i 4 biegu (wyprzedzanie: redukcja do 3 przy 80 km/h i ciagniemy do 120 km/h potem 4 i ciągniemy do 150...
~w.kosowicz@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
oprócz pewnych uciążliwych dla mnie kłopotów z zawieszeniem, generalnie nie mam zastrzeżeń oprócz ... dużym mankamentem jest zgrzyt występujący przy szybszym wbijaniu drugiego biegu (podobno występuje to w 8 na 10 egzemplarzy tego modelu tzw. wada fabryczna). Mogliby również zamiast 135 kucyków włożyć 150 i odejście byłoby lepsze (przedtem jeździłem alfą 145 Q - 2.000, 155 PH) - i kopniak był większy niż w miśku; ale za to sportowe zawieszenie...
~sylabizuje
Sedan 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
To jest miłość. Ten samochód uwielbia się bardziej z każdym przejechanym kilometrem. Polecam każdemu kto nie potrzebuje bajerów, tylko szybkiego, cudownie prowadzącego się i nieprzyzwoicie niezawodnego auta.
~bikeerr@op.pl
Sedan 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Zapraszam do pełnej lektury mojego poematu na temat tego samochodu bo mam nadzieje ze nie na marne spędziłem 2h opisując drobiazgowo ten samochód.Po prostu chcę podzielić się moją opinią na temat tego samochodu bo jest na prawde godny polecenia. Tym bardziej , że za na prawde nie wielkie pieniądze można nabyć samochód stosunkowo młody,w pełni bezawaryjny.O atrakcyjnych kształtach(sedan w wersji sport) i niezłym wyposażeniu.
~Dominik
Sedan 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Chyba nie ma nić lepszego w tej cenie jeśli ktoś potrzebuje czegoś o sportowym zacięciu. Tak przeglądając inne samochody w tym roczniku i cenie nie znalazłem nic innego co odpowiadało by moim trochę sportowym wymaganiom.
~UWAŻAJ NA ASO!!!
Sedan 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Znając dobrze markę Mitsubishi, Lancerka kupiłem nowego praktycznie w ciemno z założeniem że choć nie trendy, będzie niezawodny, ekonomiczny i da dużo frajdy. Po 4 latach użytkowania uważam, że zakup był bardzo trafny. Bardzo poważnym wg mnie problemem są Autoryzowane Stacje Obsługi, których fachowość od lat się nie poprawia, źle założyli pasek rozrządu i wciskali że jest ok, radzę zachować ostrożność!
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Lancer VIII Sedan 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
8,8
13,4
~mszopa
Sedan 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Dla lubiących jeździć dobry samochód precyzyjny, wygodny, w miarę szybki. Dla lubiących bajery niestety nie nadaje się w wyposażeniu tylko niezbędne elementy (8 poduszek, abs abd, itd.) ale bez climatronic, radia firmowego lub całego systemu nagłośnienia, szyberdachu, skóry
~---maniek
Sedan 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
przejeżdżałem obok tego auta przez 3 miesiące i się zastanawiałem nad kupnem aż w końcu kupiłem to jest czysta miłość
~Radowan
Sedan 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Moje auto. Nie zamieniłbym na żadne inne. Jak dla mnie wszystko dokładnie takie jak powinno być. Jak dobry garnitur uszyty na miarę. Ale taki o sportowym zacięciu gajer, w którym można poszaleć.
~MiłośnikMITSUBISHI
Sedan 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Auto bardzo wygodne, jazda nim to sama przyjemność, mogło by troszke mniej palic, ale po założeniu instalacji gazowej jego eksploatacja nie wychodzi juz tak drogo jak przy jezdzie na benzynie.
Mitsubishi Lancer VIII Sedan