Ocena kierowcy - Mitsubishi Outlander II

1000km, 5 lat temu
Silnik 3.0 i V6 24V XL 220KM 162kW
Rok produkcji 2011
Mitsubishi Outlander II 3.0 i V6 24V XL 220KM 162kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Najbardziej uniwersalne auto jakie znam. Może zabrać 7osób, może służyć jako auto dostawcze, radzi sobie w terenie ale też a może przede wszystkim na autostradzie. Ile jest takich pojazdów?
Najlepszy możliwy w tym aucie. Szybko się wkręca na obroty, mocno ciągnie. Piękny dźwięk. Jeździ się nim jak zwykłym mocnym kompaktem. W ogóle nie czuć masy i gabarytów. Wyprzedanie bajka. Od 2010r jest 230KM a nie jak podaje autocentrum 220. Wersja GT 7.9s do setki. To przyzwoity wynik dla mniejszych aut, a co dopiero dla takiej krowy. Ja jestem zadowolony, więcej nie trzeba.
Zwykły 6biegowy automat nie żadne CVT, trochę wolno zmienia biegi, jest delikatny i nawet powiedziałbym ekonomiczny. Ale już w trybie ręcznym jest bardzo sportowo, zmiany są bardziej agresywne, mocno przyśpiesza. Szczególnie lubię magnezowe łopatki przy kierownicy. Chyba najlepsze jakie widziałem. Wielkie, metalowe, zimne w dotyku, nieruchome.
Mam wersję GT z napędami SAWC, może nie są tak wyczynowe jak w EVOX, ale jest super.
Nic się z nią nie dzieje, nie wiem co miałbym tutaj oceniać.
Wszystko widać, lusterka przeogromne. Chyba nie mogło by być lepiej.
Wszystko pod ręką.
Jest ok. Szybko się nagrzewa, klimatyzacja automatyczna bardzo wydajna.
Duży suv a nie samochodzik segmentu B. Mimo że jest dużo miejsca to połówki tylnej kanapy dodatkowo się suwają.
Do 120Km/h w sumie jest cicho. Ale przy większych prędkościach słychać opony, duże lusterka świszczą. Co tu dużo mówić jest głośno. Zabieram za to jedną gwiazdkę. Zamierzam to poprawić.
Dobre ceny części zamiennych, dość dobre spalanie biorąc pod uwagę gabaryty i masę auta. Żółwiem też nie jest.
Polecam szczególnie modele po lifcie, wnętrze przestało być tak mocno plastikowe. Egzemplarze w skórach robią wrażenie aut z wyższej półki niż są w rzeczywistości, oraz przód auta jest dużo bardziej atrakcyjny. Sama wersja GT ma takie smaczki, jak rozpórka kielichów, sportowy filtr powietrza K&N, zmienione napędy, sportowe hamulce, chłodnice oleju skrzyni biegów, sportowe pedały i pewnie wiele innych. GT produkowany był tylko w Japoni. W cenie dostaje się dużo więcej niż w innych wersjach czy w innych autach tego typu.
Brak, krótko użytkuję
Brak, krótko użytkuję