Ocena kierowcy - Mitsubishi Outlander II

Szymon, 15 lat temu
Silnik 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Rok produkcji 2008
Mitsubishi Outlander II 2.0 DID DOHC 140KM 103kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Naprawde bardzo dobre jest przeniesienie napedu. Samochód trzyma sie drogi jak przyklejony napreawde. Bardzo szybkie przełaczanie napedów.
Silnik : przewód od turbo mi odleciał przy 8tys.
Zawieszenie : przy 38tys. stabilizatory nie wytrzymały
Auto wyglada bardzo ładnie. W srodku tez jest wszystko zrobione wmiare dobrze.
Bardzo słaba jednostka. Ten silnik sprawdza sie w VW a nie w aucie które wazy prawie 2 tony. Silnik bierze olej.
Skrzynia jak karzda inna ze stajni VW
Jestem pozytwnie zaskoczony jest to suv wiec wmiare dobrze wybiera nierównść. Samochód trzyma sie drogi jak przyklejony a w szczegulnosci z napedem na cztery koła.
Widocznosc jest dobra widac wszystko co trzeba swietne swiatła ksenonowe.
Wszystko jest rozmieszczone prawidłow tylko nierozumiem dlaczego przycisk od komputera powendrował na deske rozdzielcza.
Samochód nagrzewa sie wmiare szybko tylko osoby jadace z tyłu musza troche dłuzej poczekac.
Samochód jest spory. Jest bardzo duzo miejsca dla wszystkich osób. Trzeci rząd siedzeń jest tylko dodatkowy wiec nie mozna sie do niego przyczepic.
Silnik jest za mały wiec trzeba go krecic na wysokie obroty jesli chce sie jechac dynamicznie. A co z tym idzie silnik bardzo głosno chodzi.
Silnik jest o wiele za mały co do masy proponował bym tu 2,5 litra spalanie jest bardzo duże. Producent oszukuje nas mowiac ze maxymalnie samochód spali 8 litrów.
Cena jest za duza. MYslałem ze dajac za samochód 140tys to bede nim jezdził bez awaryjnie minimum z 3 lata.
Dosyc szybko spaliły sie zarówk w lampkach ale to nie jest zbyt duzy problem.
Z powaznych usterek to z tego co pamietam odpadł mi przewód od turbo. bardzo mie to zaskoczyło bo samochodem nie jezdze extremalnie a tu taka checa. Serwis przykleja to na klej.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 DID DOHC 140KM 103kW [l/100km]

9,6