Ocena kierowcy - Mitsubishi Outlander II

Silnik 2.0 DID DOHC 140KM 103kW
Rok produkcji 2010
Mitsubishi Outlander II 2.0 DID DOHC 140KM 103kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Karoseria : Duże lusterka
Po mojej Mazdzie 626 ( ale to z roku 1985 ) oczekiwałem ,że inny Japończyk będzie równie dopracowany . Niestety ...Może powodem jest miejsce produkcji
Brak kultury - po odpaleniu zagłusza wszystkie inne TD w okolicy. Elastyczny to nawet on jest ( teraz po programie )tylko daleko mu do VW . Jeździłem kilka lat i ten silnik zachowywał sie zupełnie inaczej.
Dobre przełożenia , tragiczna synchronizacja jedynki.Brak reduktora eliminuje to auto z jazdy terenowej- chyba ,że się ma kilka zapasowych sprzęgieł
Zobaczymy jak to będzie na letnich oponach
Przy lewym słupku można nie zauważyć innego auta
To już porażka.Obsługa komputera przyciskiem na desce ??!! Nie regulowany podłokietnik !? Sztywne zagłówki ?!Bez regulacji lędźwi !?Brak czujnika poziomu spryskiwacza !? Brak oświetlenia przycisków na drzwiach !?Wyłączni ogrzewania siedzeń gdzieś pod hamulcem ?!Takie buble można tu cytować długo.Fotele nie trzymają dobrze pasażerów i wyłażą spod nich jakieś przewody.
Nie rozgryzłem jej jeszcze do końca
Przy 185 cm wzrostu kierowcy i pasażera z tyłu nie jest cudownie.Szczególnie jak zamontują ci kratkę
Ten terkoczący silnik nie tylko zagłusza otoczenie na zewnątrz ale w środku też daje popalić
Zobaczymy latem . Na razie tradycyjnie normy producenta nie do utrzymania.Producent przezornie wyciął z komputera spalanie.
Za 130 000 PLN można by liczyć na więcej
Czasami tylko nie można go otworzyć .Do zestawu głośnomówiącego trzeba ostro krzyczeć a wybranie numeru graniczy z cudem .Tak jak mnie ostrzegano zaczynają zgrzytać plastiki
Na razie trzyma się kupy

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 DID DOHC 140KM 103kW [l/100km]

7,9