Ocena kierowcy - Mitsubishi Outlander II

wronke@poczta.onet.pl, 15 lat temu
Silnik 2.2 DID DOHC 156KM 115kW
Rok produkcji 2007
Mitsubishi Outlander II 2.2 DID DOHC 156KM 115kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
naglosnienie bajka - rockfort bezprzewodowy kluczyk, zmieniarka, mp23 BLOOTough hands free - genialne automatyczne wycieraczki, swiatla - good to have porownywalne modele tego nie maja! ksenony - oswietlenie - pozytywnie przyspieszenie:: 1 (bieg) slabiutka, 2 wyrywa kierownice przy napedzie tylko na przod, dlatego polecam naped auto 4wd na mokre lub jazda gora/dol Brakuje bardzo mozliwosci lamania 3 rzedu siedzen, czytaj chce 1 siedzenie, a nie 2 na raz.... MINUS Wiedzialem o tym przed zakupem(w santa fe to duzy plus)
jak na dizla to doskonale, dlatego 5, nie piszczy, nie swiszczy, jest dobrze wyciszony
przez 8 miesiecy uzytkowania nic nie zwrocilo mojej uwagi. bez zarzutu.
od razu dodam, ze wielokrotnie krecilem outlandera na autostradzie do 200 - 205 wg GPS na godzine. prowadzi sie bez zarzutu. to byl jeden z podstawowych argumentow wplywajacych na wybor a po polnych drogach = std
wg mnei slaba widocznosc na godzine 7 w porownaniu do corolli
co to znaczy? przypuszczam ze wiem.:) jazda przez cala noc, ponad 12 godzin, zadnych bolow kregoslupa.. u mnie/ pasazera etc. czytalem o tym w wielu testach outlandera i potwierdzam to tez key argument za kupnem
klima moglaby szybciej chlodzic poza tym ok
z wyjatkiem 3 rzedu, (dlatego niedoskonale)
irytuje mnie sporadyczne poskrzypywanie przedniej lub bocznej szyby od strony pasazera.. pewnie to mozna zglosic do serwisu.. tylko szkoda czasu
spalanie oszczednie 7.0, na autostradzie do 130 srednio, jazda w bardzo pagorkowatym terenie/ gora - dol po asfalcie, 8.5 autostrada > 140 - standard > skacze do 10l po miescie nie jezdze
zaplacilem w styczniu 08, 45k sFR z vatem przy kursie 2.2pln (bez skory)
padl czujnik temperatury katalizatora , zaswiecila sie lampka - warsztat, ta zolta okragla serwis wymienil na gwaranacji,, ale rysa zostala - samochod mial by niezawodny (jak poprzednia tojota)
oby tak dalej

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 DID DOHC 156KM 115kW [l/100km]