Lista ocen Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW 2017-2020 (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek7605
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Wszystkie przyciski pod ręką poza ukrytym przyciskiem przełączania komputera pokładowego. No cóż Japończycy muszą coś zawsze zrobić po swojemu. Ja nie mam na szczęście archaicznych przycisków podgrzewania siedzeń :) Najgłupsza rzecz w tym aucie to bagnet miernika oleju silnikowego w środku korpusu silnika. Jakolwiek nie wyjmiesz bagnet i tak zachlapiesz silnik a po ciemku aby włożyć bagnet z powrotem nijak w dziurę nie trafisz :)
~pik-gl
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Po japońsku. Jest co ma być i tyle. Rozmieszczenie jest intuicyjne i trudno się przyczepić. Tak jak pisałem powyżej. Prostota, prostota,... Troszkę kiepski podłokietnik i umiejscowienie podparcia na drzwiach. Wymusza trzymanie obu rak na kierownicy ( a to taki plusik) co po dużej trasie męczy :).
~stefpat
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Duże łopatki do zmiany biegów przy kierownicy przeniesione chyba wprost ze sportowego auta sprawdzają się rewelacyjnie. Reszta też wzorowo. Brakuje tylko możliwości montażu siatki odgradzającej przedział bagażowy żeby można było ładować pod sufit bez obawy że coś przeleci do przodu.
~Przem
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu. Fotele dość wygodne, nie ma chyba niczego co by mi przeszkadzało. W mojej wersji 2 gniazda zapalniczek i 2 wejścia USB. Dość sporo schowków, dużo miejsc na kubki i małe butelki.
~Marcin
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Generalnie wszystko ok. Bez zbędnych bajerów i kilku przycisków do jednej funkcji. Mały minus za system multimedialny. Mitsubishi musi nad tym jeszcze popracować.
~yeti65
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu, tam gdzie powinny być pokrętła, są pokrętła, a gdzie przyciski, to przyciski. Klasyczne wykończenie kabiny.
~AdamPera
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Wszystko po japońsku ale pod ręką. Brak roletek w drzwiach, podłokietnik w takim miejscu, że nie popiera łokcia.
~Krzysztof
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Ok. chociaż interfejs wyświetlacz centralnego mało intuicyjny, ponadto brak objaśnień w języku polskim
~karo
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Tu prostota daje znać! Wszystko na swoim miejscu. Jednak żadnych zbędnych fajerwerków.
~aik
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Fajne spore schowki, dużo miejsca wszędzie, w bagażniku też duży schowek po podłogą, naprawdę wystarczająco.
Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2017