Lista ocen Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW 2017-2020 (19) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pik-gl
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Skrzynia do 3 tys mało precyzyjna i "rozlazła". Po kolejnych trzech daje wrażenie, że się "ustawiła". Bałem się manualnej 5 bo to już historia ale zwracam honor specom od Mitsu. Jest naprawdę bardzo dobrze (z tą mocą) zestrojona. Zakres pracy trzeciego i piątego biegu imponuje. W dużym ruchu autostradowym i podmiejskim sprawdza się super. Bardzo chciałem CVT lub automat ale "cena czyni cuda". Pozostał prosty...
~Przem
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Nie mam za bardzo porównania do innych skrzyń automatycznych. To jest CVT, więc dość równo i sprawnie przyspiesza, ale od razu nieprzyjemnie wyje. Trzeba się nauczyć jeździć z tą skrzynią bo inaczej nie da się współpracować. Ja już ją polubiłem i zaczynam uważać, ze to bardzo dobry wynalazek. Dużym plusem jest dobra zrywność od samego początku.
~yeti65
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Skrzynia dobra, nic nie haczy, biegi wchodzą płynnie. Niektórym brakuje 6 biegu, ale np Tucson na 6 biegu ma taką samą prędkość jak Outlander na 5. Więc to nie do końca jest wadą jednoznaczną.
~Jarek Felczak
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Bardzo płynna zmiana biegów. W sumie nie wiadomo kiedy następuje zmiana na wyższy bieg. Przy pedale w podłodze auto trzyma ponad 6000 obr/min i obroty nie spadają. Świetna sprawa.
~karo
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Mogłoby być troszkę lepiej. Subaru poradziło sobie z tą samą skrzynią. Może kosztem wzrostu spalania ale komfort jazdy jest jednak lepszy.
~OutlanderIII2017
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Porażka, w mieście jeszcze jako tak, ale na autostradzie przy włączonym tempomacie i delkiatnych wzniesieniach ta skrzynia głupieje silnika faluje obrotami.
~Jarek7605
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Skrzynia e-cvt - nie wyje, sprawnie prząłącza i sprawnie hamuje biegami. Porównywałem z e-cvt Tucsona. Tucson - porażka.
~stefpat
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Nie rozumiem dlaczego ktoś narzeka na charakterystykę pracy tej skrzyni. Jest rewelacyjna.
~Paweł
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
cvt bezstopniowa do miasta idealna na trasę już gorzej a szczególnie przy wyprzedzaniu głośna
~AdamPera
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Precyzyjna ale tylko 5 biegów przy 150 koniach to słabe połączenie. 6-sty bieg przydałby się bardzo.
Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2017