Lista ocen Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW 2017-2020 (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek7605
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Kupiony jako używany z salonu za 90 tys zł. Wersja Intense Plus z dodatkami w leasingu. Zamierzenie zagazować i mieć bagażnik. Hyundai Tucson jak plastikowy muł z wozem drabiniastym, KIA jeszcze gorzej. Lexus NX lepsze wykończenie wnętrza, ale mało miejsca w środku bagażnik mizerny a zapasówka w bagażniku :( Skoda Kodiaq kompletnie nie warta swojej ceny 120-140 tys To można dać za Audi Q5 (tyle że za małe) ale nie za Skodę. Alternatywy moim...
~pik-gl
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Czuć, że jest to bardzo solidny samochód. Proste rozwiązania często kłuły w oczy przed zakupem i zaraz po ale teraz już obyłem się i zaakceptowałem.Ktoś postawił na szybką i prosta produkcję i bezproblemową eksploatację. Czuć że to jest wół roboczy. To oczywiście nie wyklucza frajdy z jazdy, bo ze spokojnego jeździdła potrafi zmienić się w ognistego rumaka. Sam nie wiem jak im to sie udało. Zadko agresywnie kogoś wyprzedzam, ale się naprawdę da !
~Paweł
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
bardzo dobra kupiłem samochód na rynku wtórnym jako 8 miesięczny i zapłaciłem 80 tys tnej marki w takich pieniądzach nie dostaniecie 7 osób nagłośnienie rokforda kamery 360 i czarne skory podgrzewana kiera czujniki parkowania i lampy led i wiele innych
~Lolek
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Za te pieniadze co zaplacilem nie kupiłbym nic innego nowego w tej klasie nawet kia i hyunday były drosze a o sprowadzaych bezwypadkowych to sie naogladałem. Salon w którym kupowałem bardzo sklonny do negocjacji i dorzucili pare opcji w cenie
~Jarek Felczak
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Szukałem na rynku długo i wybrałem Ooutlandera, jeśli stawiamy na funkcjonalność i niezawodność, chcemy auto w automacie, które ma napęd 4x4 i przy tym mało pali a do tego przewieziemy 7 osób nie ma lepszej opcji za tą cenę.
~Przem
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Nie mam zbyt dużego porównania. Auto nie jest z segmentu premium, ale jest w mojej opinii solidnie wykonane. Prawdopodobnie najtańszy SUV 4x4 z 7 miejscami.
~Zbynek
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Slaby lakier, szybko widać podkład:( przeciera sie fotel kierowcy zauważyłem po 200 km użytkowania. Piszczy przy otwieraniu w dni deszczowe szyba pasażera.
~Marcin
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
W tej cenie, w takim wyposażeniu (7 miejsc), 2.0 benzyna, automat, napęd 4x4, światła dzienne i drogowe led, nie znalazłem nic lepszego i ciekawszego.
~aik
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Za 85k wziąłem nówkę, wielki, rodzinny samochód, ze sprawdzonym, chwalonym i bezawaryjnym silnikiem. Dla mnie? REWELACJA.
~slav
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
samochód wart swojej ceny za te pieniądze nie kupisz samochodu dużego 7 miejscowego z automatem i napędem na 4 koła.
Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2017