Lista ocen Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW 2017-2020 (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pik-gl
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Znakomicie skrętny. Zbyt twardy na 18'. Zdecydowanie polecam 16'. Prowadzi się na nich lepiej. Zdziwiło mnie to w ruchu autostradowym. Na mazurskich bezdrożach spisał się znakomicie. Pokonanie kilkunastu kilometrów szutrową "tarką" to czysta radocha. Samochód znakomicie wybiera poprzeczne nierówności. Troszkę ucieka na boki w koleinach ( to wada 16"). W zakrętach niestety przód ma tendencje do uślizgu. Na mokrym jest...
~stefpat
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Precyzyjne prowadzenie i manewrowanie, dobre tłumienie (nie jest to wprawdzie Citroen C5 ale nic nie może się równać z hydropneumatyką), bardzo dobre trzymanie się toru jazdy na zakrętach, nie rozumiem osób które twierdzą że zawieszenie jest zbyt miękkie i na zakrętach nie daje rady (chyba przesiadają się z Lamborghini albo innej wyścigówki)
~Przem
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Pamiętając, że to jest SUV to jest na prawdę bardzo dobrze. Auto trzyma się szosy na zakrętach - tylko poprzeczne nierówności są jakoś tak nieprzyjemnie wybijane. Amortyzatory są sprężyste, wiec na nierównościach jeździ się bardzo przyjemnie.
~Jarek7605
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Zawieszenie dość sztywne. Bardziej usztywnione w porównaniu do Outlandera z 2017 roku. Nie przechyla się niebezpiecznie na zakrętach mimo masy i wysokości. Cicho pracuje. Po dziurach sprawnie przejeżdża.
~karo
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Niestety ma tendencję do zrywania się przy przyspieszaniu. Jest zestrojony komfortowo i cicho, ale jest podatny na uciekanie przodu na mokrym. Myślę, że to masa robi swoje...
~yeti65
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Do takiego auta idealny, bardziej nastawiony na komfort niż na sportowe jazdy-i prawidłowo.
~Paweł
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
prosty w naprawie choć jeszcze nic nie robiłem ale jak zmieniałem oleje widziałem prosty układ zawiasu
~AdamPera
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Kierownica aż za bardzo precyzyjny, nie pozwala nawet na minimalny ruch bez konsekwencji.
~Krzysztof
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Mimo swojej wagi dobrze wybiera nierówności, w zakrętach brak chęci do baletu.ok
~slav
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Samochód komfortowy nie lubi szybko pokonywanych zakretów...ale daje rade.
Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2017