Ocena kierowcy - Mitsubishi Sigma Sedan

SIGMA, 19 lat temu
Silnik 3.0 V6 205KM 151kW
Rok produkcji 1992
Mitsubishi Sigma Sedan 3.0 V6 205KM 151kW 1990-1996 - Oceń swoje auto
Bardzo ładny woz ktory ma to co powinna miec niejedna wspolczesna limuzyna , super wyglad , mocny i dobrze brzmiacy silnik , niezawodnosc .
kultura pracy silnika na najwyzszym poziomie wystarczy sie tylko przejechac i mozna z niego nie wychodzic . Bardzo przyjemny pomruk , niedozajezdzenia , prawdziwa żyleta
troche nieprecyzyjna , problemy z wlozeniem 1 biegu przy zimnym silniku , przy zakupie trzeba sprawdzic skrzynie poniewaz w wiekszosci egzemplarzy w Polsce sa one przewaznie po naprawach albo jeszcze gorzej , pozlepiane
bardzo fajnie sie płynie na trasie , dobrze wybiera polskie dziury
bez zastrzezen
wszystko na swoim miejscu w srodku bardzo luksusowo deska rozdzielcza jest po prostu piekna
klima działa błyskawicznie ogolnie ogrzewanie bardzo pozytywnie
z przodu super z tyłu troche za mało miejsca dla wysokich
jezeli samochod jest bezwypadkowy nie ma zadnych szumow , chyba ze jest to predkosc 200 km/h , słychac tylko delikatne mruczenie silnika
Jak dla mnie super w miescie do 3000 tys - 10 litrow na trasie przy 90 mozna zejsc do 8 , jezeli chodzi o szybsza jazde to nigdy nie przekroczylem 13 litrow w miescie . Mowa oczywiscie o wersji z manualna skrzynia i 24 v motorze poprzednia 12v palila mi o jakis litr wiecej
To jest juz moja czwarta SIGMA co mowi samo za siebie , jakbym mial kupic samochod to kupilbym piata . Jednym słowem jest to super samochod bardzo niedoceniany na naszym rynku a bijacy na glowe konkurentow z tej samej klasy POLECAM
nie mialem zadnych niespodzianek
jak powyzej