Ocena kierowcy - Mitsubishi Sigma Sedan

grzegorz, 19 lat temu
Silnik 3.0 V6 205KM 151kW
Rok produkcji 1993
Mitsubishi Sigma Sedan 3.0 V6 205KM 151kW 1990-1996 - Oceń swoje auto
super auto na wyjazdy rodzinne, ja tak korzystam, auto dosłownie płynie, oczywiście jak nie ma edziur na drodze, doskonałe na długie trasy w mieście trochę uciążliwe bo jest dużę i w zimie na krótkich odcinkach pali więcej
cichy,mocny,niezawodny
nie dac dostepu tzw mechanikom, ponieważ u mnie po wymianie filtra i oleju w skrzyni - zaczęło l;ekko szarpać przy zmniejszaniu prtędkości, scczególnie jest to odczuwalne przy dojeżdżaniu np do skrzyżowania
rewelka
idealna
super
tak powinno być
przód dobrze z tyłu dla ludzików powyżej 180cm trochę ciasno
przy prędkościach do 120 ekstra , powyżej muszą być nienaruszone uszczelki gumowe na drzwiach bo inaczej słychać świst
super auto za niską cenę, ceny części w polsce u dilerów niestety wysokie, nie warto też robić u nich tzw przeglądów bo za takie auto słono sobie liczą, wystarczy dobry znajomy mechanik
na mój gust nie ma tu żadnego konkurenta jest po prostu the BEST
nic się nie dzieje
wprawdzie wymieniłem dwa razy teleskopy przód i tył oraz łączniki stabilizatora jazdy oraz gumowe odbojniki, no ale ja tym autem przejechałem ponad 220 000 km w tym ok 70 % po polskich tzw nawierzchniach drogowych, więc to jest normalne aha jeszcze wymieniłem dwukrotnie pasek rozrządu no ico normalne filtr oleju i olej co 15000km

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.0 V6 205KM 151kW [l/100km]

10,4