Ocena kierowcy - Nissan 100NX

mistrz , 14 lat temu
Rok produkcji 1992
Nissan 100NX 1.6 90KM 66kW 1990-1996 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : poezja jak to auto sie prowadzi
Super co tu mówić NIETUZINKOWY auto dla młodego dynamicznego kierowcy , który ma dosyc wiejskich i powolnych przy setce golfow zajechanych civiców czy tez duzo gorzej prowadzacych sie crx\'ów ;) 1,6 jest fajny zeby sie wprawić, ja planuje swap ;)
dynamiczny, elastyczny kultura pracy nie przesadzajmy z wymaganiami to nie kulturalne v6 tylko kosiareczka r4 ;) ładnie się wkręca - szybko ja u siebie nie mam odcinki no i auto sie kreci do 8 tysi :) oczywiscie tak nie jeżdżę! super jest to ze ten motor ciagnie od dolu nie ma czegoś takiego jak np w silnikach hondy ze auto zaczyna jechac powyzej 4 tysiecy... takze nadaje sie i do miasta i na tasę ;)
dla mnie super w porównaniu z golfem to inny świat króciutkie pewne przełożenia ;) nie wiem jak u innych ale u mnie na 2 do ok 110km/h idzie ;)
to jedno z lepiej prowadzących się aut w tym czasie! w zakretach sie nie przechyla nawet na seryjnyym zawiasie :) sztywno i dosyc twardo jak w kazdym nissanku :)
mam 193 cm wzrostu super widze wszytko przez kazdą szybę ;) pomimo tego ze są bardzo ciemne( poprzedni właściciel trochę poleciał )
w tym aucie zakochalem sie od razu kazda reka wygodnie spoczywa lewa na \"podlokietniku w dzrawich :)\" a druga na schowku ;) wszytko w zasiegu reki ;) super pozycja za kierownicą jak w rasowym sportowym aucie ;)
bardzo szybko sie nagrzewa sciagany dach to zaleta nie wada wcale nie opoznia to nagzrewania auta w zimie ;) szyby odparowuja bardzo szybko ;)
oceniam tylko przód ;) bo tyłu nie ma ;) znajomi do 175 cm jeszcze nie narzekaja ale wyzsi nie maja miejsca na glowę z nogami jest ok ;)
jak go kupilem to wydech był mega głośny ale go wymieniłem na przelowtowy z wkładką wyciszającą i teraz jak chce to mam głosno a jak nie chce to mam delikatny pomruk co w tego typu aucie musi być ;)
super przy dynamicznej jezdie do 9 litrow latem glownei jezdze po miescie ;)zima gora 10 na trasie idzie zejsc ponizej 6(do 100km/h) i to nie zart, ale z normlaną predkoscia 110-130 to ok 6 chlapnie ;) wiadomo ze auto potrafi spalić nawet i 13 czy 14 litrów ale to juz jest przy ostrym katowaniu ;) czesci wcale nei są drogie np.nowe pompa wody 80 zł sprzegło 250 zł (kompletne) amorki 300-400zł (za przyzwoite) tył + przod
kupilem swojego za 2000 zł wsadziłem okolo 500 zł na wyminy rzeczy, wiecej robocizna niz czesci;/ dlatego zacząłem sam majsterkować auto wyszło mnei ze wszytkim okolo 3 tys ale mailem fart bo ludzie od ktorych kupilem nei znali sie na autach ;) za 4-5 tysi mozna kupic bardzo ladną sztukę
nic sie samo z siebie nie psuje :) wystarczy o niego troszke dbac a nawet jak go ktos zaniedba to i tak mechanika jest niesmiertlena ;) poszła pompa wody ale koszty niewielkie ;)
nie ma ! wymieniłem sprzęgło bo je sam doprawiłem ;) zreszta autem jeździla wczesniej KOBIETA ktora nic przy nim nie robila

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 90KM 66kW [l/100km]

7,7