Ocena kierowcy - Nissan 100NX

wojciechbrzoska@o2.pl, 18 lat temu
Silnik 2.0 GTI 143KM 105kW
Rok produkcji 1993
Nissan 100NX 2.0 GTI 143KM 105kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
mam problemy z blachami, auto było poobijane jak wspomniałem pierwsza właścicielka nie dbała o auto w kilku miejscach wychodzi rdza poza tym ok
silnik to jest to gdyby nie on w życiu bym go nie kupił, ale o tym później
niby wszystko ok ale mam czasem problem z wrzuceniem wstecznego
wszystko ok auto sportowe wiadomo duże pole zawracania
bez zarzutu
mam zmienioną kierownicę i na początku miałem problem podczas manewrów kierownicą włączałem wycieraczki, po tygodniu wszystko było ok
może to nie wada samochodu tylko poprzedniej właścicielki która w ogóle o niego nie dbała, mam wyłamany regulator cyklu nawiewu (otwarty -zamknięty), i regulator mocy dmuchawy działa tylko w pozycji max
przód doskonale tył tylko dla dzieci-wiadomo auto sportowe mało miejsca na nogi i głowę, jeżeli pasażer ma ponad 155cm wzrostu chodzi mi o podróż z tyłu będzie niezadowolony, ale kto takim autem jeździ w trasę w pełnym składzie
jak na prawie 13 letnie auto super, mam problem jedynie z półką w bagażniku, uchwyty od poloneza orginalne były wyłamane
tego bałem się najbardziej wiadomo 2l mało eksploatuję samochód w mieście zazwyczaj trasa i tryb mieszany, mam gaz i jest super, maksymalna notka za spalanie to benzyna przy uszkodzonej lambdzie 14l, nie wymieniłem sondy jest zblokowana w tej chwili benzyny używam tylko do uruchomienia silnika, gaz średnio 9l w cyklu mieszanym 10l w mieście + 5l benzyny na m-c. zaznaczam że rzadko kiedy jadę z prędkością przekraczającą 110 km/h, jedynie w drodze do kraju: ze szwajcarii do polski prędkość około 140-210km/h w polsce 90-120 ze zdjętym dachem na tej trasie auto spaliło średnio 8,5l benzyny
to nie było auto które miałem kupić, kiedy je zobaczyłem byłem załamany, bród, smród etc. i wtedy właścicielka włożyła kluczyk do stacyjki i przekręciła od tej chwili zakochałem się w tym aucie, pod maską było czyściej jak w kabinie, jeżeli nie chcecie auta rodzinnego itd. tylko auto z dużym przyspieszeniem tanie w eksploatacji gorąco polecam
w sumie nie wiem czy to drobiazg zużyte tuleje przy siłownikach podnoszących szybę
brak

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 GTI 143KM 105kW [l/100km]