Lista ocen Nissan Almera II Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW 2002-2006 (36) - Widoczność

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Flavio
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Myślałem, że będzie gorzej. Zwłaszcza do tyłu (hatchback). A tu niespodzianka - pomimo małej szyby tylnej, można całkiem bezpiecznie manewrować pojazdem (model bez czujników parkowania). Pewnie to zasługa prawie pionowej klapy bagażnika. Do przodu trzeba uważać - trudno wyczuć początek auta. Przez to mało nie zniszczyłem zderzaka, kiedy parkowałem pod ścianą hipermarketu.
~Aachener II
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Jak dla mnie widocznosc bez zarzutu, uzytkowalem wersje hatchback wiec nie bylo problemow z ocena odleglosci od przeszkod przy parkowaniu tylem. Swietna widocznosc w lusterkach bocznych pozwalajaca na bardzo dobra ocene sytuacji z tylu i boku pojazdu przy zmianie pasa ruchu lub cofaniu.
~PRAWY
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Tylna szyba daje troche w kośc przy parkowaniu- jest mała i bardzo szybko sie brudzi. Na plus oceniam lusterka-dają szeroki kąt widoczności i pewnośc przy zmianie pasów lub wyprzedzaniu. Widoczność zegarów dobra - slabo za to widac wyświetlacz kilometrów. świeci od góry i nie widac wogóle cyferek.
~Hajto
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Widoczność jest całkiem dobra, szyba w klapie bagażnika jest mała i ławo się brudzi, a wycieraczka rzadko daje sobie radę z utrzymaniem czystości. Zdarzyło mi się też niejednokrotnie że zza słupka wyskoczył mi "ninja pieszy".
~Zbych
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Tutaj jest naprawdę ok... Zresztą to hatchback, nigdy niczego nie dotknąłem zderzakiem. Parkując tyłem wszystko kontrolujesz. Słupki na zakrętach BARDZO nie przeszkadzają.
~Aachener
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Dla mnie bez zarzutu,siedzi sie dosyc wysoko, rewelacyjna widocznosc w lusterkach bocznych (zwlaszcza w prawym). Mam hatchbacka wiec przy cofaniu nie ma zadnych problemow.
~Mrozik
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
wspaniała widoczność, progi nie przeszkadzają chociaż z tyłu trochę mała szyba no ale za to w lusterkach bocznych idealnie wszystko widać
~Bardzo zadowolony
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Widocznośc do tyłu bardzo słaba,przeszkadzają zagłówki(szczególnie środkowy)i wiszący na podsufitce środkowy trzypunktowy pas bezpieczeństwa.
~Janko
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
również pod tym względem jest bardzo dobrze, pomimo tego, że mam z tyłu kratkę. Jednak widoczność do tyłu mogłaby być nieco lepsza, więc tylko 4.
Dziennik kosztów dla Nissan Almera II Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
8,4
~lata1984
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
do przodu i na boki - rewelacja. widoczność przez tylną szybę lekko ograniczona ale mimo wszystko jest dobrze.
Nissan Almera II Hatchback