Lista ocen Nissan Almera II Hatchback 1.5 90KM 66kW 2000-2004 (46) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub1979
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Wszystko zależy jaki ma wiek autko. Moje mające obecnie 23 lata miało jedynie takie usterki jak pompy (wody i wspomagania) alternator i układ chłodzenia płynu wspomagania ale mechanik podszedł do tego sprytnie bo wymienił oryginalny układ rurek których się zastąpić innymi nie dało (zbyt pokręcone) na rurki plecione dzięki czemu nie dość że układ działa sprawnie to jeszcze nie jest tak sztyrny i narażony na uszkodzenia jak aluminiowe rurki w...
~waldemar_P
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Siatki po obu stronach bagażnika na drobne zakupy, dla wyjęcia lewarka i kluczy nie trzeba dźwigać całej wykładziny (jest sprytnie podzielona, albo podnoszę jej fragment i mogę wyciągnąć np. lewarzek albo podnoszę całą, żeby wyciągnąć koło zapasowe). Kapitalny schowek na okulary o czym napisałem wyżej, haczyk na torbę z zakupami przy przednim foetlu pasażera (szczególnie moja żona to lubi). Każdy z pasażerów może włączyć tylko dla siebie...
~Mariusz W
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Nie mailem jakiś bardziej dokuczliwych usterek ani problemów z wyposażeniem psuje się to co musi czyli żarówki w licznikach się przepalają żarówki przód tył nic więcej. Wbrew co nie którzy mówią jest dobrze plastiki się nie urywają wszystko działa problemów nie miałem jak na razie. I tak jak wszędzie części eksploatacyjne.
~Hachiroku
Hatchback 1.5 90KM 66kW
nie wiem czy mam takiego farta do samochodow czy zwyczajnie sprawdza sie metoda jak dbasz tak masz,aktualnie mam 4 samochod Japonskiej marki i nie wazne czy diesel czy benzyna nigdy nie mialem awarii,nissana oceniam b.dobrze bo nie sprawial mi problemow,jedyne usterki to wydech ktory z racjii wieku musialem wymienic
~Maciek
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Bardzo przecietnie - ale to chyba problem "wielu dzieciecgo". Coc ciagle skrzypi (siedzenia, deska, oswietlenie wnetrza o szybach (recznych) juz nie wspominajac. No coz, produkcja w Europie i wspolpraca z Renault Nissanowi na pewno na dobre nie wyszla i nie wyjdzie w promowaniu niezawodnosci marki. To chyba po prostu "europejczyk".
~daniobialystok
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Dla mnie nic niemiłego nie przydarzyło się, wymiana drobiazgów (np. pióro wycieraczki) i akumulatora ze starości. Przycina się szyba elektryczna ze względu na wiek samochodu - po prostu blaszki w przełączniku śniedzieją - wysraczy rozebrać i wyczyścić
~Vito
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Wnętrze nie jest może wykonane z najwyższej jakości materiałów - plastiki nieco trzeszczą, nie są specjalnie miłe w dotyku - ale trzymają się dobrze. Bardzo przyjemna jest welurowa tapicerka i obszywana skórą kierownica.
~Vito
~maca
Hatchback 1.5 90KM 66kW
muszę na wstępie dodać że kupiłem ten samochód w ciemno-na licytacji-spodobał się koleżance-nie oglądałem go i powiem że to był strzał w 10-przez czas użytkowania wymieniłem dwie rzeczy 1 łożysko w skrzyni,2 łożysko w kole
Dziennik kosztów dla Nissan Almera II Hatchback 1.5 90KM 66kW
8,7
9,3
~tomko4@op.pl
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Wkurzaja mnie brzęczenie w przednich drzwiach oraz w podsufitce przy lampce, poza tym zimą po uruchomieniu dziwna praca silnika, mija po chwili lub po wciśnięciu sprzęgła, pewnie coś z łożyskiem oporowym ale po takim przebiegu???
Nissan Almera II Hatchback