Lista ocen Nissan Almera II Hatchback 1.5 90KM 66kW 2000-2004 (46) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~waldemar_P
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Kierowca ma się dobrze. Miejsca nie brakuje nawet dla wysokich osób (mam 186 cm mój syn 200 cm i nie narzekamy na komfort jazdy). Takie drobiazgi jak m.in. podpórka dla lewej nogi, podłokietnik (będący jednocześnie schowkiem), a także trójpłaszczyznowa regulacja fotela kierowcy (pasażer z przodu też tak ma) pozwala na przyjemną jazdę. Z tyłu wyższy pasażer musi prosić kierowcę o przesunięcie fotela do przodu - inaczej będzie mu ciasno. W...
~mlubiank@lublin.home.pl
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Bardzo wygodna przestrzeń kierowcy. Parę inteligentnych schowków (np na okulary itd.). Sterowanie na kierownicy, elektryczne okna, skórzana kierownica itd. Moja wersja nie miała ustawiania wysokości siedzenia i podłokietnik był za nisko więc trochę nieprzydatny. Ale w sumie sprawia wrażenie droższego samochodu. Przestrzeń pasażerów przeciętna. Plus za podłokietnik (chowany) z tyłu.
~maca
Hatchback 1.5 90KM 66kW
luks -nie wysiadając z autka trzasnąłem 2800km z dundee w szkocji do białegostoku,w trzy osoby,z trzema wielkimi walizami podróżnymi,po tej trasie byłem wypoczęty z bardzo dobrym samopoczuciem,nic nie łupało w plecach,czy też czuło się nie smak do podróży czy do samochodu-bardzo miłe zaskoczenie
~Kurant 28
Hatchback 1.5 90KM 66kW
przód rewelacja, z tyłu - za mna jest problem zeby wsiaśc i wysiaść, zamonotwanie fotelika wymusza przesuniecie fotela pasarezra do przodu. w 4 osoby nie d asie dalej jechac niz kilka km. Auto dla rodziny 2 +1 albo 2+2, i to tez nie na dalekie wypady bo bagażnik powłozniu wózka nic juz nie zmiesci
~Vito
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Pytanie skierowałem do pasażerów za mną. Przy wzroście powyżej 180cm miejsca na nogi jest jednak nieco za mało. Jednak ekstremalne okoliczności pokazały, że samochód jest w stanie przewieźć nawet 5 osób i ich bagaże bez konieczności nastawiania kręgów.
~Vito
~OBG
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Jestem dosyć wysoki i czułem się komfortowo jak na tak nie duży samochód. Osoby większe i szersze również nie narzekały. Piszę oczywiście o siedzeniach z przodu. Na tylnej kanapie wygodnie dwie osoby i nie próbujcie zabierać trzeciej bo się odciski porobią :)
~Mariusz W
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Jak już pisałem powyżej jest dobrze dla 4 osób do około 180cm wzrostu dla 5 już jest trochę za ciasno. Kierowca i pasażer mają sporo miejsca z tyłu jest gorzej . Ale paczkę kupli da się przewieść z punktu a do punktu b
~Lukki81
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Z przodu ok, z tyłu super - z reguły jezdzi 2 dzieci. ALe jak siedłem z tyłu mialem jeszcze miejsce przed kolanami. Mam 175 cm wzrostu . Auto polecam z czystym sumieniem.
~daniobialystok
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Z przodu sporo miejsca, z tyłu nieco mniej ale za to bagażnik jak na klasę i gabaryty auta jest nawet więcej niż zadowalający, składana tylna kanapa, można na prawdę dużo przewieźć
Nissan Almera II Hatchback