Lista ocen Nissan Almera II Hatchback 1.5 90KM 66kW 2000-2004 (35) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kurant 28
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Mysle ze najlepsza na rynku - po 60 tys dopiero wymiana klocków po 90 tys km przednie tarcze.... chociarz teraz kupie Honde CIVIC. jest drozsza znacznie (o jakies 16 000 wersja 5d 1,6 z klima) ale oferuje wiecej miejsca, lepsze osiagi wyposarzenie oraz to czego nie ma nissan mozliwosc przedłuzenia gwarancji o nastepne 2 lata lub co wazniejsze w moim przypadku o nastepne 100 tys... Kupiełm tez Forda Focusa jak na razie super chociarz dopiero...
~Hachiroku
Hatchback 1.5 90KM 66kW
kupilem go w roku 2012 gdy mial 12 lat dalem za niego 5300zl,mial klimatronik,jasny kolor welurowej tapicerki,pelna elektryka,radio z cd,filtr UV w szybach(zapobiega nagrzewaniu sie wnetrza) regulacja kierownicy szyberdach zaglowki ktore reaguja w trakcie wypadku,wspomaganie,airbagi obszyte skora kierownica i lewarek,sterowanie z kierownicy radiem itp itp po roku odsprzedalem za 4800zl wiec oceniam na rewelacyjnie
~marcel796@wp.pl
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Auto pod względen niezawodności jest ok i można się cieszyć z jazdy pod warunkiem kupienia zadbanego auta z udokumentowaną przeszłościa. Denerwują mnie przede wszystkim kiepskie wykończenie w środku(materiał koła kierownicy strasznie się wyciera,boczki podatne na rysy,przetarcia itd)Kiepska jakość jeśli chodzi o zabezpieczenia przed korozja(strasznie pordzewiałe pasy przednie-pod chłodnicą,rdza w okolicach kielichów itd)
~Mariusz W
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Cena za mój egzemplarz do remontu wyniosła 1900zl ale wyposażenia prawie kompletne wszystko działające i mało tego nic nie psuje się przez ten okres co użytkowałem. Za zadbany egzemplarz trzeba wyłożyć około 6-7tys zł za konkurencję przepłaca się kasę a jest mniej więcej to samo czasem i biedniejsze wyposażenie.
~OZI
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Tutaj znakomicie , choć z opini znajomych wiem ze auta po liftingu nie były już tak bez awaryjne , ale napewno kupiłbym drugi raz auto bez zawachania:) W tej chwili za 11 tyś masz auto ładne , bezpieczne, ekonomiczne , i lepsze od golfa , a co za tym idzie młodsze i nie chodliwe u złodzieji:)
~Jacek- klaniam sie NISSko
Hatchback 1.5 90KM 66kW
W 2001 nie bylo nic innego tej wielkosci z klima za te cene. Obecnie szkoda ze Nissan ma skąpego ksiegowego: brak siatek w bagazniku, brak klapki na schowku na konsoli, zderzaki bez listew ochronnych, brak welurku na siedzeniach; poza tym przed liftingiem byla ładniejsza
~pawel
Hatchback 1.5 90KM 66kW
w 2001 roku w marcu dałem 49 tyś za wersję comfort high, ma wszystko co potrzebne, oprócz bocznych poduszek i szyb elektrycznych z tyłu, wtedy mozna było za to kupić pięciodrzwiowego yarisa,też w pełnym wyposażeniem, więc oferta była ok
~barefoot
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Można kupić tańsze auta, ale nie tej jakości. Istotnym elementem jakości auta jest jakość serwisu (przekonałem się na przykładzie fiata, gdzie jakość samochodu znacznie przewyższała jakość serwisu), a do szczecińskiego Polmotoru nie mam zastrzeżeń.
~daniobialystok
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Za niewielkie pieniądze można kupić bardzo dobry samochód pod warunkiem, że nie jest mocno zaniedbany. Koniecznie benzyna 1.5 gdyż większy silnik benzynowy będzie znacznie więcej palił a diesle są po prostu awaryjne
Dziennik kosztów dla Nissan Almera II Hatchback 1.5 90KM 66kW
8,7
9,3
~mlubiank@lublin.home.pl
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Moim zdaniem w tej kategorii bezkonkurencyjny samochód. Zwłaszcza jeśli możesz znaleźć wersję SE albo SVE. Świetne wyposażenie. Całe mnóstwo zadbanych egzemplarzy na rynku. Niezłe prowadzenie. Bardzo niezawodny.
Nissan Almera II Hatchback