Lista ocen Nissan Almera II Hatchback 1.5 90KM 66kW 2000-2004 (41) - Widoczność

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz W
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Wyciszenia nie ma zbyt dobrego ale jeździ się wygodnie nie jest jakoś bardzo dokuczliwy hałas ale, mogło być lepiej. Ktoś z pomocą własną i trochę pieniędzy tu da się zrobić wiele. Do 140km/h nie trzeba krzyczeć a powyżej lekko wyższy ton ale, nie jest źle:). W porównaniu do golfa i audi a3 jest gorzej choc tragedii nie ma. Dla 4 osób do 180cm wzrostu jedzie się w miarę dobrze także tragedii nie ma.
~waldemar_P
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Jak jeździłem Corsą to potrafiłem zaparkować autko na centymetry od innych aut. Almerka posiada piękną sylwetkę kosztem małych szyb. Patrząc do tyłu wydaje się, że już dotykam innego auta - okazuje się, że mam jeszcze dobre pół metra. Z przodu irytuje mnie fakt, że stojąc pierwszy na światłach nie widzę ich.
~Maciek
Hatchback 1.5 90KM 66kW
no coz - grube slupki z przodu ze ostatnio malo nie przejechalem rowerzysty, z tylu to juz w ogole niewiele widac. Zdecydowanie najlepiej jechac do przodu, tak normalnie, i cofac ostroznie.
~Kurant 28
Hatchback 1.5 90KM 66kW
przód boki ok, duze lusterka. ludzei czesto pisza o duzych słupkach przenich ale to w końcu wymogi bezpieczeństwa, tył beznadizejna widocznosc przez to zachaczyłęm o niski słupek
~Mariusz
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Wiadomo, jeśli chodzi o widoczność, w większych autach jest z tym lepiej. Lusterka średnie, ale dla kogoś, kto umie jeździć, nie będzie to problem.
~Hachiroku
Hatchback 1.5 90KM 66kW
bez zarzutu,dobra widocznosc we wszystkich kierunkach,fajne lusterka boczne duzo w nich widac ale nie sa zaprojektowane tak zeby wygladac jak uszy od slonia
~maca
Hatchback 1.5 90KM 66kW
z tego modelu byłem bardzo zadowolony,elektryczne lusterka z bardzo przyjemnym i naturalnym dostępem do Joysticka-pełen wypas jeżeli chodzi o trudne parkowanie
~OBG
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Nigdy nie miałem problemów z wykonaniem jakiegokolwiek manewru. W porównaniu do mojego obecnego auta widoczność świetna.
~prz
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Świetne lusterka zewnętrzne. Dobra widoczność do przodu i na boki. Do tyłu nie najlepiej z powodu szerokich tylnych słupków.
Dziennik kosztów dla Nissan Almera II Hatchback 1.5 90KM 66kW
8,7
9,3
~Lukki81
Hatchback 1.5 90KM 66kW
widoczność - super. Stosunkowo duże lusterka - nie ma problemów w manewrowaniu autem.
Nissan Almera II Hatchback