Lista ocen Nissan Almera II Sedan 1.5 90KM 66kW 2000-2004 (40) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pajkus@buziaczek.pl
Sedan 1.5 90KM 66kW
Po zgłoszeniu jęczenia w kolumnie kierownicy samochód trzymano w serwisie dwa dni po to, by zdecydować o wymianie przekładni kierownicy. Na wymiane czekałam ok. miesiąca (bo musieli zamówić). Po wymianie usterka nie tylko nie zniknęła, ale obecnie, obok jęczenia, przy kręceniu kierownicą słychać głuche dudnienie dobywające się z okolic podłogi. Dodatkowo stwierdziłam zaparowywanie tylnej lewej lampy zespolonej i odpadła korbka do otwierania...
~Bodzio
Sedan 1.5 90KM 66kW
Jeśli zadba się o almerkę to odwdzięczy się bezproblemową eksploatacją. Co 30tyś wymieniam wszystkie filtry i olej (filtr powietrza, oleju, paliwa). Jeżdżę almerą już ponad 5 lat, zrobiłem ponad 200tyś i nigdy nie miałem poważniejszej awarii. Czy ostra zima, czy gorące lato - wsiadam i jadę. Dodam, że moja almerka nie jest garażowana. Jedyną rzeczą do której można się przyczepić to niewielkie ogniska korozji, ale za 500zł można zakonserwować...
~jfk
Sedan 1.5 90KM 66kW
Niestety przy 180tys wymina łożysk, elementów przedniego zawieszenia, częściowy remont silnika, bzdury klepią ci którzy mówią że ten silnik troszkę oleju bierze, pokarzcie mi silnik który bierze olej a powiem wam że jest zajechany. Jakoś po remoncie nic nie ubywa. No i wnętrze kiepskie plastiki zaczynają skrzypieć.
~Piotr
Sedan 1.5 90KM 66kW
Słynna rdza tylnej klapy, podwozia i komory silnika. Klapa zrobiona na gwarancji, resztę Nissan Poland olał, bo to nie karoseria. Generalnie nie jest źle, ale ostatnio zauważyłem pod szybą tylnej klapy kolejny wykwit rdzy. Teraz będzie likwidowany na mój koszt. Pękła gąbka oparcia fotela kierowcy. Naprawa ok. 150 zł.
~pack
Sedan 1.5 90KM 66kW
Nic i nigdy. Nie liczę wymian planowych realizowanych przez Nissana (dźwignia hamulca czy parujące lampy), bo mi nie dokuczyły. A z tą rdzą: gdyby nie ta lista, nigdy bym nie zauważył tej malutkiej plamki. Zastanawiam się, czy zgłaszać się z tym do serwisu. A żarówki H7 to nie wada Almery tylko ich urok - w każdym aucie się palą.
~Rp
Sedan 1.5 90KM 66kW
Zardzewiała belka pod chłodnicą, którą wymieniłem. Wkrótce okazało się, że biegnące tam kable(!) spróchniały, przepaliły się. Były niejako w rynience, w której ciągle była woda. Zaciski hamulcowe - to było najbardziej denerwujące dla mnie w tym aucie. Każdy był regenerowany.
~erbe4@interia.pl
Sedan 1.5 90KM 66kW
Zbyt krótko jeżdż almerą, żeby móc wypowiedzieć się obiektywnie. Auto ma 4 lata i z tego co wiem to usterek nie było. Ja jeżdż pół roku i wszystko gra. Jakieś tam pierdułki typu żarówka. Ale to sama przyjemność przy takich pierdułkach pogrzebać. Nic więcej.
~maniek stef@tlen.pl
Sedan 1.5 90KM 66kW
oświtelenie wnętrza -lampka kiepska jakość musialem narawiać bo poluzowały sie blaszki od przelącznika( kiepsko zatopione w plastiku)
~Krzysztof@buildingplastics.pl
Sedan 1.5 90KM 66kW
Mam Almerę od 1,5 roku (2 właściciel) i nic się nie dzieje- tylko klocki/ żarówka/i ostatnio problem ze skrzypiącym fotelem
Dziennik kosztów dla Nissan Almera II Sedan 1.5 90KM 66kW
10,4
~ererka@wp.pl
Sedan 1.5 90KM 66kW
uwagi do jakości montażu elementów doposażenia alarm, radio- nieprawidłowo funkcjonował zaraz po wyjeździe z salonu
Nissan Almera II Sedan