Lista ocen Nissan Almera II Sedan 1.5 90KM 66kW 2000-2004 (58) - Całokształt

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zipecki@wp.pl
Sedan 1.5 90KM 66kW
Jesli sie porowna konkurencje (megane, golf, peug.307, toyota) to za cene Almery nie dostanie sie takiego wyposazenia (np. klima). Poza tym wg statystyk to najmniej usterkowe auto w swojej klasie. Jezdze juz rok i jak dotad nie mam zadnych problemow. Polecam
~maniek stef@tlen.pl
Sedan 1.5 90KM 66kW
przeciętniak duży bagażnik dobry dla rodziny z malymi dziećmijak tak dalej będzie sie sprawowal zmieniam na honde albo toyote poza tym korozja łożysk koł(dziwna rzecz)w polonezie wytrzymały 13 lat i dalej znajomy jeździ bez wymiany.
~bogdan_skorupa@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 90KM 66kW
Całośc pojazdu oceniam żle głównie brak odpowiedniego serwisu który by usterki ocenił prawidłowo po 30000 przebiegu uszkodziło sie łożysko przredniego koła co musiałem wymienić poza gwarancją ponieeważ serwis tego nie uznał
~jaszczur
Sedan 1.5 90KM 66kW
ogolnie OK, wygodny w prowadzeniu, nieawaryjny, ladna linia nadwozia, funkcjonalne schowki i inne tego typu dodatki, wada jest slabe przyspieszenie, wolowatosc przy dosc duzym zuzyciu paliwa, w srodku troche za duzo plastiku
~marek - warszawa
Sedan 1.5 90KM 66kW
Jest to mój drugi i ostatni nissan. Rozumiem, że nawet nowy samochód może się psuć, ale autoryzowany serwis powinien potrafić naprawić usterki. Nie polecam T&T w Warszawie na ul. Puławskiej
~UBX@WP.PL
Sedan 1.5 90KM 66kW
BIORĄC PO UWAGĘ CENE AUTA ORAZ WIZERUNEK JAKI BUDUJE NISSAN TO NALEZALOBY OCZEKIWAC CZEGOS LEPSZEGO. JEDNO JEST PEWNE TO JEST MÓJ PIERWSZY I OSTATNI NISSAN( A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE JAK GO KUPOWAŁEM..)
~g68@o2.pl
Sedan 1.5 90KM 66kW
Wszystko byłoby ok gdyby nie rdza. To skandal by firma Nissan dopuściła do takiej lipy. Mnie ta rdza nie przeszkadza bo zanim zdąży pordzewieć do końca zrobię 250tys i kupię następny.
~awaskowiak@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 90KM 66kW
To moje wymarzone auto, jeździ się na codzień super, w trasie też jest bez zarzutu, zamierzam jździć nim 5 lat, czyli jeszcze 3. Potem przykro mi będzie się z Almcią rozstawać...
~magda
Sedan 1.5 90KM 66kW
plusy to 3 lata gwarancji , bezawaryjnosc i przyjemnie male spalanie na trasie , okolo 5 l. /100km takze klimatyzacja wliczona w cene , minusow na dzien dzisiejszy brak.

Usterki Nissan Almera II

Nissan Almera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~flamestorm@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 90KM 66kW
samochod dosyc wygodny i komfortowy- wysoka jaoksc wykonczenia, sporo schowkow, ustawny bagaznik, silnik moglby mniej palic ale jest ok, bardzo przyjemny uklad jezdny.
Nissan Almera II Sedan