Ocena kierowcy - Nissan Almera II Sedan

Silnik 1.5 dCi 82KM 60kW
Rok produkcji 2003
Okres użytkowania: 5 lat
Nissan Almera II Sedan 1.5 dCi 82KM 60kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Silnik : Powtórze się-NIBYWALE EKONOMICZNY!!
Stylistyka mi odpowiada, silnik genialny-mega ekonomiczny a przy jeździe samemu,pomimo że to tylko 1.5, potrafi zostawić kilka aut za sobą. Materiały w środku dobre ale nie powalające. Jestem młodym kierowcą wiec dla mnie liczy się dobre przyśpieszenie na starcie + ekonomia...za to ode mnie 5+
Nie jestem specjalistą ale jest ok
4 lata po zakupie bez zarzutów, później już nie taka precyzyjna ale wchodzą dobrze
ok
widać dokładnie w każdą stronę,lusterka boczne i wsteczne ok
tak jak zaznaczone-doskonała
szyby są,po opuszczeniu wentylują więc działa;)Wszystko w porządku,klima bez zarzutów
przód-siedzi się wygodnie,tył...jak na sedan z tej klasy i tak nieźle. Jeździłem wcześniej Sonatą wiec tutaj tego miejsca trochę brakuję
ja nic po za muzyką nie słyszę;)
Niewiarygodnie niskie spalanie, wiem o czym mówię bo mam ciężką nogę a średnio jest super. Na trasie na jednym tankowaniu udało mi się przejechać 1255 kilometrów!!!Ale to tyczy się tylko tego silnika czyli 1.5 dci(silnik renault)
za tą jakość kosztował rozsądne pieniądze. Ale radzę kupować używane z pewnej ręki-dobrze się trzyma po kilku latach a nie płaci się ponad 60000.
2 razy byłem z czujnikiem od poduszki ale to mały szczegół-jadąc na sprzątanie warto wspomnieć by uważali pod przednimi siedzeniami-tam są umieszczone czujniki i stąd problemik.
przez 5 lat i po 90000 totalnie nic się nie dzieję ale wszystkie okresowe wymiany warto w terminach robić!

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 dCi 82KM 60kW [l/100km]

5,1