Oceny Nissan Bluebird III Hatchback

Nissan Bluebird III Hatchback - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Bluebird III Hatchback

Nissan Bluebird III
auto przez wiele lat praktycznie niezawdodne, ostatnio zakonczylo sowj zywot pod kolami jelcza.... nikomu nic sie niestalo auto dobrze bronilo swoich wlascicieli, za to silnik palil nawet sam zjechal z lawety (bez tylniej osi) ja w tescie na bespieczenstwo dal bym mu max przy bocznych polecam
~WALDI
Hatchback 2.4 D 71KM 52kW
Nissan Bluebird III
Samochod bardzo przyjazny dla właściciela.Wygodny,mocny jak na diesla,aż szkoda sprzedawać.
~zbyl
Nissan Bluebird III
bardzo dobre auto. Niestety balchy zaczynaja korodowac . ale w koncu ma teraz prawie 15 lat... reszta rewelacja po prostu wsiadam i jade.
~wander
Hatchback 2.0 102KM 75kW
Nissan Bluebird III
Dobrze sie prowadzi , wygodny , el. szyby , el. lusterka , wspomaganie , centralny zamek..... jak na tak stare auto rewelacja
~rychopycho
Hatchback 2.0 i 105KM 77kW
~marek
Hatchback 2.0 102KM 75kW
~Piotr właściciel blubirda od 5 lat
Nissan Bluebird III
po takim przebigu silnik nadal sprawuje sie wysmienicie . Odpala bez problemów w nawiekszych mrozach. (Silnik)
~Wojtek J. [email protected]
Nissan Bluebird III
Minimalne drgania drążka, awaryjny wył. światła cofania (Skrzynia biegów)
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Nissan Bluebird III
Jest doskonały jak na ten rok produkcji sprowadziłem go z Belgii i jest w idealnym stanie co do wyposażenia je st ok elektryczne szyby podgrzewane lusterka +klima (Silnik)
Hatchback 2.0 i 105KM 77kW
Nissan Bluebird III
Jak dla mojej czteroosobowej rodziny wystarczy.Gorzej jak jedzie z nami pies:) (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
Aktualnie przeglądasz Nissan Bluebird III Hatchback