Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Nissan Juke

~Jerzy
SUV Facelifting 1.6i 94KM 69kW
Nissan Juke I
Sam wybrałem to auto więc się jeszcze nim nie znudziłem. Nie zaskakuje mnie ani na plus ani na minus. Futurystyczna bryła nadwozia ni to sport, ni to nie wiem co. Dobry duży prześwit. Wysoka pozycja za sterem. Przednie słupki w niewielkim stopniu ograniczają widoczność ( w Merivie MAKABRA)
~klmi
Nissan Juke I
Bardzo fajne autko dlla singla lub pary. Mniejszy pies tez znajdzie miejsce :) Po 70 tys. bez zadnych uwag technicznych. Czasami problem to tylko dosc maly bak paliwa (nigdy nie udalo mi sie zatankowac za wiecej niz 200 pln a samochod pali srednio 9l wiec zasieg niezbyt duzy).
~Budda
SUV Facelifting DIG-T 115KM 85kW
Nissan Juke I
Zaskakujący tyle można powiedzieć. Wsiadasz i wszystko jest tam gdzie byś się tego spodziewał
~Andt
SUV 1.6i 117KM 86kW
Nissan Juke I
trafny zakup, super wygląd, przynajmniej innych od tych mydelniczek,które tylko znaczek firmowy rozróżnia. Aha - aktualność nawigacji to cienizna, a brak polskiego menu to skąpstwo koncernu.

Dziennik kosztów dla Nissan Juke

6,2
7,7
8,3
~Andrzej P
Nissan Juke I
Hmm... To moja druga ocena tego auta, po 4 latach... autko fajne dla 1-2 osób, więcej nie sprawdzałem. doskonały silnik, dający komfort w mieście i na trasie, oraz własności jezdne dają u mnie 5. Kończy mi się leasing na to jakże fajne autko i powiem tak: kupiłbym takie następne, ale na dzień dzisiejszy decyzja jest taka: Juke zostaje u mnie i kupuję 370Z ;)
~Blackfish
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Nissan Juke I
Za auto za 90 tys zł oczekujemy przynajmniej lepszego silnika, cichego silnika, i wyciszonego wnętrza.
~atnmario
Nissan Juke I
Jestem bardzo zadowolony z zakupu tego auta, poniewaz jest inne niz wszystkie. Nissan odwalił kawał dobrej roboty!
~MM
Nissan Juke I
troche drogawy, jak na w sumie małe auto, ale płaci sie za design i ten kozacki silnik. Poza tym pare fajnych bajerów: wybór trybów jazdy, USB do IPoda, Bluetooth do telefonu... miło jest bardzo :)
~Luk
SUV Facelifting 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Nissan Juke I
Samochód przeznaczony głównie dla żony. Praca -dom. Stał się naszym samochodem na wyjazdy rodzinne. Jak tylko wsiadlem Się Zakochałem :)
~margo
SUV 1.6i 117KM 86kW
Nissan Juke I
Przejechałam moim Jukiem dokładnie 50 000 w dwa lata i co mogę powiedzieć? jak na razie niezawodny.Skrzynia biegów czasami zawiedzie, przy przełożeniu 1-2, ale ogólnie fajne autko.Przeważnie robię "trasy" jest ok, ale bez szaleństw, zresztą przy obecnych przepisach poszaleć się nie da.Jedno co mogę z czystym sumieniem polecić a czego nie miały 2 poprzednie toyoty- nissan Juke ma bardzooo wygodne fotele przednie.Nigdy nie boli mnie...

AUTOCENTRUM.PL S.A.