Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Nissan Juke

pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Nissan Juke

~łukasz
Nissan Juke I
auto z pewnością oryginalne.Dla singla lub parki. Bagażniczek malutki, zawieszenie przeciętne, zmiana biegów denerwująca. Do miejskich podbojów w sam raz.
~Kuba
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Nissan Juke I
Świetne auto dla osoby dynamicznej, chcącej się wyróżniać Nie podoba mi się tylko jakość plastików we wnętrzu, typowo azjatycko - twardo.
~hubert
Nissan Juke I
bardzo fajne auto, na pewno odcina się o pospolitych brył. Przed zakupem długo zastanawiałem się nad samochodem, padło na Juka, za jego nietuzinkowość. Na żywo wygląda znacznie lepiej jak na zdjęciach.
~Jerzy
SUV Facelifting 1.6i 94KM 69kW
Nissan Juke I
Sam wybrałem to auto więc się jeszcze nim nie znudziłem. Nie zaskakuje mnie ani na plus ani na minus. Futurystyczna bryła nadwozia ni to sport, ni to nie wiem co. Dobry duży prześwit. Wysoka pozycja za sterem. Przednie słupki w niewielkim stopniu ograniczają widoczność ( w Merivie MAKABRA)
~mvcn@wp.pl
Nissan Juke I
z dobrymi oponami w zimie nawet na śniegu ESP i ABS bez zarzutu. Nie chcąc nie wyleci się z trasy. W lecie też się dobrze trzyma. Tryb sportowy oprócz zużycia paliwa jest po prostu SUPER. Zrywa się jak na turbinie.
~Luk
SUV Facelifting 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Nissan Juke I
Samochód przeznaczony głównie dla żony. Praca -dom. Stał się naszym samochodem na wyjazdy rodzinne. Jak tylko wsiadlem Się Zakochałem :)
~atnmario
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Nissan Juke I
Jestem bardzo zadowolony z zakupu tego auta, poniewaz jest inne niz wszystkie. Nissan odwalił kawał dobrej roboty!
~berettoo
Nissan Juke I
mówią do 3 razy... 13 mój samochód i wreszcie trafiony. Tym razem lubię swój samochód, nie chcę go zmieniać - nowość :)
Dziennik kosztów dla Nissan Juke
6,2
7,7
8,5
~Budda
SUV Facelifting DIG-T 115KM 85kW
Nissan Juke I
Zaskakujący tyle można powiedzieć. Wsiadasz i wszystko jest tam gdzie byś się tego spodziewał
~Andt
Nissan Juke I
Dobry zakup. Sprawne w mieście (tam gdzie duże krawężniki i dziury) jak i w trasie. Tą długą zimą świetnie się spisał, no i mało spalił Pb. Jednak wyższe siedzenie w aucie to jest to!. Aha! Pryuważyłem, iż w dużym świetle słonecznym przełączniki trybu nawiewu są kompletnie niewidoczne. Trzba na pamięć znać tryb szyba, kierowca dół, itd.
Nissan Juke